Ozonator powietrza i wody przemysłowy (generator ozonu) Korona L 400 TOWER

Ozonator przemysłowy powietrza i wody o wydajności 400 gramów ozonu na godzinę – wieżowy układ dziesięciu generatorów ozonu w dwóch obudowach. Ozonatory, każdy o wydajności 40 g/h to system ozonujący wodę, powietrze, zasilający aparaty chemiczne. System o znikomej awaryjności pozwalający na szybką, kilkuminutową wymianę ewentualnie awaryjnego segmentu. W przypadku takiej awarii układ będzie wytwarzał mniej ozonu, ale cały czas będzie pracował. Sprawdzony w wielu działających instalacjach (referencje).

270000,00 

500 w magazynie

Raty już od: 7 500,00 zł Sprawdź Liczne opinie: Sprawdź Pytania, wątpliwości? Napisz - pomożemy.

Dostępny

Aby przeczytać czym różnią się nasze ozonatory od konkurencyjnych (o wiele tańszych) prosimy kliknąć poniższy przycisk:

Co nas wyróżnia?

Bestsellery

Liczne referencje

Nasz flagowy system Złożony z dziesięciu 40 gramowych generatorów ozonu może być stosowany do ozonowania powietrza oraz wody. Ma ogromną zaletę. Nie jest to jeden aparat o dużej wydajności powyżej 0.2 kg, ale dziesięciosekcyjny generator ozonu. Każda sekcja, panel pracują niezależnie od reszty. Zatem awaria jednego nie spowoduje zaprzestania produkcji ozonu. Po prostu jego wolumen stanie się tylko o 10% mniejszy. Szybko można wysunąć panel i wymienić go na wolny od awarii. To zajmuje kilka minut. Koncentratory tlenu do zasilania ozonatorów są w zestawie.

Zastosowanie – profesjonalne instalacje do ozonowania płynów (cieczy lub gazów): instalacje inżektorowe (zwężka Venturiego), instalacje barbotażowe; wytwornice wody ozonowanej in situ, zasilanie reaktorów chemicznych w ozon, podawanie ozonu w miejsca odległe od ozonatora – do 150 m
Napięcie zasilania – 230 VAC
Pobór mocy – 2.2 kW
Kontrolery – włączniki/wyłączniki sekcji, licznik czasu pracy, amperomierz, dioda zasilania i pracy, bezpiecznik, stężenie ozonu regulowane potencjometrycznie od 10 % do 100 %, rotametryczna regulacja objętości gazu zasilającego
Gaz zasilający – tlen, powietrze, mieszaniny tlenu z gazem obojętnym
Metoda wytwarzania ozonu – ciche wyładowania koronowe, technologia własna (lampy stalowo-ceramiczne powlekane stopem platyny z irydem są produkowane w naszym laboratorium)
Chłodzenie – wentylatory metalowe, niekorodujące, na łożyskach
Wymiary – 1700/900/900 mm
Waga – 160 kg
Obudowa – stal 316 L
Wydajność – 400 g/h
Czas pracy ciągłej – bez limitów
Certyfikat – CE

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ozonator powietrza i wody przemysłowy (generator ozonu) Korona L 400 TOWER”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Pole "Nazwa" oznacza nazwę firmy lub imię i nazwisko osoby wystawiającej opinię.

Zaufali nam m.in: