Ozonowanie

Ozonowanie - co to jest ozonator, jak działa. Zastosowania ozonu.

Ozonowanie

W wojewódzkie łódzkim zajmujemy się usługami ozonowania powietrza, pomieszczeń po pożarze, zalaniu, sal weselnych, pokoi hotelowych, klimatyzacji samochodowej, wnętrz samochodów osobowych, ciężarówek, mieszkań. Nasz pracownik wykonujący te usługi to osoba wykształcona, pełna energii i posiadająca pożądane doświadczenie w branży. Wykonał szereg usług o największym stopniu trudności. Usuwanie zapachu kadaweryny, kwasu masłowego, zapachu merkaptanów to naprawdę wyrafinowane zajęcie dla fachowców. Sprostamy najbardziej skomplikowanym wyzwaniom związanym z ozonowaniem.

Ozonowanie, odgrzybianie klimatyzacji, samochodu – Piotrków Trybunalski

Ozonowanie klimatyzacji przeprowadzamy ozonatorami własnej konstrukcji i produkcji. Nasze ozonatory nie są oparte na technologii płytek ceramicznych. Jest to technologia awaryjna, nienadająca się do stosowania w autach ze względu na powstające w dużej ilości wielotlenki azotu.

Zabieg ozonowania klimatyzacji, wnętrza samochodu osobowego trwa około 20 minut. Czas ozonowania zależy od intensywności zapachu, jego źródła. Zapraszamy do kontaktu.

Nasi partnerzy

© 2019 Ozonatory Korona Dokumenty
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.