Oliwa ozonowana KoronaOzon – 100 ml

Oliwa ozonowana KoronaOzon – 100 ml

Wytwarzana przez naszą firmę ozonowana oliwa z oliwek ma potwierdzone analitycznie i powtarzalne statystycznie stężenie ozonku (1,2,4 trioksolan). Zapewnia ono pożądane własności tej substancji oraz gwarantuje jej trwałość. Stosując metody statystyczne, analitycznie jest badane stężenie ozonku, aby uczynić zadość procedurom stosowanym przy produkcji leków. Przy przechowywaniu w warunkach domowych oliwa ozonowana utrzymuje swe własności przez 24 miesiące. Nasza oliwa ozonowana posiada wszelkie wymagane prawem europejskim badania i certyfikaty. Oliwę ozonowaną wysyłamy na własny koszt (niezależnie od wielkości zamówienia) kurierem DHL w ciągu 2 dni od zapłaty. Oliwka ozonowana o pojemności 100 ml zawiera atomizer.

44,28 

496 w magazynie

Dostępny

(3 opinie klienta)

Oliwa ozonowana – polski producent

Oliwa ozonowana naszej produkcji jest preparatem uzyskanym w procesie ozonowania najwyższej jakości kreteńskiej oliwy z oliwek „Extra Virgin” (nierafinowanej, z pierwszego tłoczenia, tłoczonej na zimno). Do ozonowania nasza firma stosuje generator ozonu własnej konstrukcji zasilany czystym tlenem. Ozonowana w ten sposób oliwa ma powtarzalną statystycznie, zawsze tą samą zawartość ozonku (1,2,4 trioksolan) i nie zawiera szkodliwych aldehydów. Powstał w ten sposób jałowy opatrunek mający działanie antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne.

Oliwa ozonowana
Oliwa ozonowana naszej produkcji

Oliwka ozonowana – skuteczność potwierdzona badaniami naukowymi

Badania naukowe dowiodły, że ozon ma właściwości wiązania się z tłuszczami. Tworzy substancje, które pod wpływem wody uwalniają wolny tlen. Najlepszym tłuszczem, z którym można związać ozon jest oliwa z oliwek (extra virgin) tłoczona na zimno. Oliwa taka ma duże znaczenie w kosmetologii i dermatologii będąc podstawą wielu preparatów chroniących skórę i zabezpieczających ją przed starzeniem. Właściwości oliwy z oliwek znali już starożytni. Rytualne namaszczanie oliwą oprócz kontekstu religijnego i obrzędowego miało na pewno derywaty zdrowotne. Zawiera ona m.in. ponad 80% jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, witaminę E, polifenole pochodzenia roślinnego.

Nasza firma wiążąc ozon produkowany z medycznego tlenu z najwyższej jakości oliwą kreteńską Extra Virgin wytwarza naturalnego pochodzenia, dobroczynny dla cery, jałowy i trwały preparat.

Jak działa oliwa ozonowana?

Nośniki ozonu w oliwie ozonowanej – ozonki są całkowicie nieszkodliwe, są stabilnymi składnikami, które nie ulatniają się z czasem. Ich struktura umożliwia im przenikanie do najgłębszych partii skóry i pozytywne oddziaływanie na komórki. Działanie ozonków polega na umożliwieniu i intensyfikacji poszczególnych reakcji chemicznych z udziałem najważniejszego dla regeneracji i obrony komórek pierwiastka – tlenu. Dzięki właściwościom utleniającym ozonki dają potężny zastrzyk energii.

Oliwka ozonowana – zastosowanie

Oliwa ozonowana jest prosta w użyciu, łatwo przenika do głębokich warstw skóry. Pod wpływem naturalnej wilgoci skóry, potu uwalniają się z niej substancje czynne biologicznie, które działają ochronnie, natleniająca i rewitalizująco. Jednoczesne, niszczące drobnoustroje właściwości ozonu powodują, że ozonowana oliwa może być stosowana za­równo do poprawiania wyglądu zdrowej skóry, jak i do leczenia oraz łagodzenia różnych jej zmian chorobowych, takich jak: opryszczka, oparzenia słoneczne, odczyny po radioterapii, otarcia kikutów kończyn przez leje protez, rany, odleżyny, zmiany łuszczycowe, zapalne i owrzodzenia. Stanowi ona również doskonały środek do profilaktyki zakażeń stóp.

Oliwa ozonowana – dokumenty

Oliwa ozonowana „OlivOzoneOil” – ulotka informacyjna

Producent:

Laboratorium naukowo-wdrożeniowe „Korona”

Wojciech Luft

Wymagane prawem certyfikaty i wyniki badań:

Karta charakterystyki ozonowanej oliwy

Deklaracja REACH

3 opinie dla Oliwa ozonowana KoronaOzon – 100 ml

5 gwiazdek
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
Powered by Customer Reviews plugin
 1. Oliwa ozonowa.

  Beata

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Oliwa ma bardzo dobrą jakość.
  Jest również bardzo wydajna.
  Szczerze mogę polecić produkt firmy Korona, ponieważ spełnia oczekiwania i w 100 procentach jest zgodny z opisem.
  Jest mnóstwo firm , które sprzedający oliwę ozonowaną,w konkurencyjnych cenach.Sa też różne informacje na temat zrobienia samemu tego specyfiku w warunkach domowych.
  Proszę jednak wziąć pod uwagę,że gwarancją jakości jest ta oliwa,którą powstaje w laboratorium. W polskim laboratorium dodam.
  W warunkach domowych nie radzę produkować.Zbyt ryzykowne.
  Ja używam oliwy ozonowanej w przeważającej części jako kosmetyk i jestem zadowolona z efektów.
  Jeśli ktoś waha się, czy spróbować, to radzę zakupić na początek butelkę o najmniejszej pojemności.

 2. Niesamowity produkt

  Katarzyna Michalska

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Oliwa świetnej jakości. Niesamowita do pielęgnacji skory skłonnej do wyprysków (nie pojawia się trądzik a juz istniejący goi się szybciej (2-3 dni)) i skory dojrzaljszej. Cera, szyja są nawilżone, gladkie i zdrowo wyglądające. Oliwa przyspiesza gojenie się ran, idealna po ugryzieniu owadów i na opryszczkę, która goi się duzo szybciej. Bardzo dobra do pielęgnacji cery zima i latem. Używałam tez do płukania jamy ustnej – przy regularnym stosowaniu zęby będą dłuuuugo bez ubytków. Śmiało można stosować do skory malych dzieci i niemowląt- świetna po kąpieli dla 1,5 rocznego dziecka.
  Polecam

 3. Świetny produkt, Świetna firma.

  Czesław Karkowski

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Oliwa ozonowa wyprodukowana w firmie Korona posiada najlepszą 100% jakość jaka może być możliwa. Oliwa ozonowa firmy Korona jest idealnym produktem do celów leczniczych, można wymieniać ogromną ilość dolegliwości które ta oliwa ozonowa leczy jak również jest idealna do celów kosmetycznych. Stosuje ja cała moja rodzina a także przesyłam ją w prezencie znajomym w wyniku czego wszyscy są zachwyceni i napewno już sami dokonują zakupów oliwy ozonowej w firmie Korona. Dokonałem już wielu zakupów tej oliwy i przede wszystkim zawsze zachwyca mnie proces realizacji zamówienia. Zamówienie jest zawsze realizowane wręcz błyskawicznie. Polecam wszystkim tą firmę Korona oraz ich produkcji Oliwę Ozonową.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Pole "Nazwa" oznacza nazwę firmy lub imię i nazwisko osoby wystawiającej opinię.

Nasi partnerzy

Formularz kontaktowy