Promocja!

Ozonator powietrza Standard

Podstawowy ozonator powietrza produkowany przez nasze laboratorium (stąd nazwa) przeznaczony do większych mieszkań. Pozwala na efektywne ozonowanie kubatur o powierzchni do 90 metrów kwadratowych. Ma również zastosowanie jako ozonator samochodowy. Dołączenie rury do transportu ozonu umożliwia ozonowanie kanałów wentylacyjnych.

Gwarancja bezwzględna – do 5 lat. Przeczytaj dedykowany artykuł – Jaki ozonator wybrać tutaj.

Original price was: 2800,00 zł.Current price is: 2300,00 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

(24 opinie klienta)

Warianty produktu:

Original price was: 4100,00 zł.Current price is: 3900,00 zł.

Sprawdź
Raty już od: 63,89 zł Sprawdź Liczne opinie: Sprawdź Pytania, wątpliwości? Napisz - pomożemy.

Dostępny

Aby przeczytać czym różnią się nasze ozonatory od konkurencyjnych (o wiele tańszych) prosimy kliknąć poniższy przycisk:

Co nas wyróżnia?

Co wyróżnia nasze ozonatory?

bezpieczne dla ludzi

Są bezpieczne dla ludzi po ozonowaniu

Nie niszczą wyposażenia

Nie niszczą wyposażenia pomieszczeń i aut

brak ryzyka pożaru

Są odporne na kurz i podwyższoną wilgotność - brak ryzyka pożaru

Nie wymagają żadnych serwisów

Nie wymagają żadnych serwisów ani wymiany podzespołów

Lat w branży chemicznej i metalurgicznej

Lat w branży chemicznej i metalurgicznej

Najstarszy producent ozonatorów

Najstarszy producent ozonatorów

Park maszynowy i laboratorium badawcze

Park maszynowy i laboratorium badawcze

Liczne Referencje

Liczne Referencje

Zobacz wszystkie warianty tego produktu

Bestsellery

Liczne referencje

Przydatne akcesoria

Ozonator powietrza – zastosowanie

Poniżej opisane zostaną dwa najpopularniejsze zastosowania ozonatora Korona Standard – ozonowanie wnętrz samochodów, klimatyzacji oraz ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych. Oczywiście ozonowane są również biura, siłownie, przedszkola, żłobki, hotele, domy weselne i inne duże kubatury. Pominiemy jednak szczegółowy opis tych zastosowań ozonatorów – cel ozonowania powietrza w tych branżach jest tożsamy z opisanymi poniżej.

Ozonator powietrza samochodowy

Na zakup ozonatora w celu ozonowania aut decydują się osoby indywidualne, ale również firmy posiadające duże floty samochodów – firmy taksówkarskie, ubezpieczeniowe, firmy zajmujące się sprzedażą samochodów używanych i inne.

Ozonator samochodowy usunie niepożądane zapachy z wnętrza samochodu, a nie tylko je zamaskuje. Poprzez ozonowanie, pozbędą się Państwo zapachu dymu po papierosach, perfumach, rozlanych płynach, zapachów odzwierzęcych. Nasze ozonatory są przystosowane do ozonowania wnętrz tuż po myciu tapicerki – nie trzeba czekać na jej wyschnięcie.

Ozon nie tylko zdezynfekuje wnętrze samochodu ale również kanały klimatyzacji, parownik. W ten sposób usunięte zostaną bakterie i grzyby z całej kubatury auta. Powietrze w samochodzie stanie się wolne od chorobotwórczych zarazków, poprawi się komfort podróżowania.

Ozonator powietrza Korona Standard pozwala na ozonowanie w stosunkowo krótkim czasie nie tylko samochodów osobowych, ale również większych kubatur – ciężarówek, naczep, przyczep kempingowych, pociągów, autobusów, tramwajów, itp.

Ozonator powietrza domowy

Ozonator domowy służy do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych. Ozonowanie usunie niepożądane zapachy, a nie tylko je zamaskuje – np. zapachy po papierosach, odzwierzęce, zapach w kuchni nagromadzony przez lata użytkowania nieusunięty przez okapy kuchenne.

Poprzez ozonowanie, usunięte zostaną z powietrza chorobotwórcze zarazki – bakterie, wirusy, grzyby i ich przetrwalniki. Równocześnie przeprowadzona zostanie deakaryzacja – likwidacja alergenów wziewnych i kontaktowych (ozonowanie sypialni alergików).

Ozon utleni formaldehydy i ftalany obecne w mieszkaniach w lakierach, farbach, tworzywach sztucznych.

Towar wysyłamy na własny koszt kurierem Inpost. Możliwe formy zapłaty: płatność za pobraniem, przedpłata lub płatność odroczona instytucji publicznych. Termin realizacji zamówienia – do 2 dni. W wyjątkowych przypadkach możemy wysłać towar tego samego dnia.

Korona Standard – grupa odbiorców:

 • osoby indywidualne: do własnego użytku w celu regularnego ozonowania mieszkań, domów, biur, przyczep kempingowych, aut, piwnic, strychów
 • warsztaty, myjnie samochodowe – czas ozonowania samochodu osobowego – około 35 minut
 • hotele, pensjonaty, ośrodki SPA, przychodnie lekarskie, gabinety stomatologiczne, itp.: czas ozonowania typowego pokoju hotelowego – 40 minut

Zastosowanie – amatorskie, półprofesjonalne, do dezynfekcji, deakaryzacji, dezodoryzacji do 90 metrów kwadratowych: mieszkań, domów, biur, pokoi hotelowych, archiwów, gabinetów stomatologicznych, pokoi lekarskich, poczekalni, sal chorych, samochodów, przyczep, kamperów, itp.; ozonator nie zawiera zbędnych, elektronicznych gadżetów mogących być źródłem awarii.

Napięcie zasilania – 230 VAC/50 Hz lub przy pomocy przetwornicy dostępnej w naszej firmie z gniazda zapalniczki 12 V
Pobór mocy – 120 W
Bezpiecznik – 2 A
Kontrolery – włącznik/wyłącznik 230 VAC, dioda zasilania, dioda pracy (ozonowania), bezpiecznik, timer
Gaz zasilający – otaczające powietrze
Metoda wytwarzania ozonu – ciche wyładowania koronowe, technologia własna (lampy stalowo-szklane powlekane stopem platyny z irydem są produkowane w naszym laboratorium)
Chłodzenie (rozprowadzanie ozonu) – wentylator metalowy, niekorodujący, na łożyskach; plastykowe, tanie wentylatory ozon degraduje
Wymiary – 210/310/430 mm
Waga – 5 kg
Obudowa – stal nierdzewna INOX (spełnia normy HACCP)
Gwarancja bezwzględna (niezależna od liczby przepracowanych godzin) – 2 lata; istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat – prosimy wówczas o wiadomość
Wydajność – 20 g ozonu/h (20 000 mg/h) (Uwaga: nie ma żadnych norm dotyczących badania stężeń ozonu w powietrzu powyżej wartości naturalnie występujących w atmosferze – fakt ten oraz różne metody wytwarzania ozonu (mniej i bardziej bezpieczne) są przyczynami rozbieżności cenowych między urządzeniami dostępnymi na rynku o deklarowanej jednakowej wydajności)
Certyfikat – CE

24 opinie dla Ozonator powietrza Standard

5,0
Na podstawie 24 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Hieronim W

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generator ozonu korona Standard jest w naszej ocenie najlepszym generatorem obecnie na rynku. Nie jest to chiński tani produkt. Parametry sprawdziliśmy i zgadzają się w pełni z danymi producenta. Pancerna budowa i bezwzględna gwarancja 5 lat. Wymieniamy powoli wszystkie swoje ozonatory na korona. Bardzo polecamy produkty tej firmy

 2. Hieronim Westfal

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generator ozonu Korona Standard to najlepszy sprzęt w naszej firmie. Przetestowaliśmy i parametry zgodne ze specyfikacją. Naszym zdaniem to najlepszy produkt na rynku. pancerna budowa, gwarancja 5 lat i jakość wyznaczająca standardy to spowodowało że wymieniamy sukcesywnie nasz sprzęt na korona. bardzo polecamy firmę jako całość. HIERONIM WESTFAL. PROFESJONALNE OZONOWANIE

 3. MaxiOzon

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Bardzo wydajny generator. Mowa o Korona Standard. Używamy go w naszej firmie od samochodów po sale bankietowe i sale gimnastyczne
  szeroki wachlarz możliwości pracując tym generatorem. Jako pierwszy generator wybraliśmy właśnie model Standard.

 4. Catering Service Sp. z o.o.

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator Korona Standard cenimy głównie z uwagi na wydajność, trwałość i mobilność. Jego budowa oraz efektywność pozwala na szybkie i ozonowanie klimatyzacji aut lub przestrzeni ładunkowej i szoferki busa. Parametry dokładnie jak podaje producent. Obsługa urządzenia jest banalnie prosta, a warunki użytkowania jasno wytłumaczone w instrukcji dołączonej do urządzenia. Korzystamy z dwóch ozonatorów od ponad czterech lat i z czystym sumieniem możemy polecić urządzenie, jak i producenta.

 5. Pralnia dywanów PASJONAT

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Produkt zamówiony w 2018r, szybka wysyłka. Ozonator zaupiony głównie na potrzeby ozonowania dywanów w pralni dywanów ja również w przypadku ozonowania samochodów po usłudze napełnienia klimatyzacji. Sprawdza się doskonale. W czasie od marca do lipca w związku z COVID zostało wyozonawane wiele pojazdów służb- karetek, strazy pożarnej. Polecam

 6. INSECTUM Jacek Brzuska – Łódź

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generatorów Korona Standard używam od ponad pięciu lat. Na zakup zdecydowałem się po wcześniejszym przetestowaniu generatorów Korona Zdrowy Dom (które również polecam)
  Bardzo dobrze sprawdza się w większych obiektach, wydajność generatora pozwala na szybkie osiągnięcie odpowiedniego stężenia w mniejszych pomieszczeniach lub przy dłuższej pracy urządzenia na skuteczną dezynfekcje większych powierzchni.
  Zastosowana technologia wytwarzania ozonu ułatwia wykonywanie usług (nie niszczy wyposażenia, dzięki czemu oszczędzamy czas na jego zabezpieczaniu – skraca całkowity czas wykonania usługi u klienta).
  Ozonatory łatwe w transporcie i obsłudze. Polecam.

 7. Inspektor Ozon

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Jestem zadowolony z zakupu ozonatorów Korona Standard.
  Produkt jest solidnie wykonany, a jego działanie skuteczne. Nawet w pomieszczeniach hodowlanych (u zwierząt) potrafi usunąć zapachy, zlikwidować owady no i najważniejsze – wirusy i bakterie.

 8. Krzysztof Lendzion

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generator Korona Standard nabyłem po wcześniejszym użytkowaniu generatora Korona Zdrowy Dom. Parametry produkcji ozonu zgodne z danymi producenta, solidne wykonanie, merytoryczne doradztwo na stronie internetowej jak również w częstych kontaktach telefonicznych. Bardzo dobry produkt, dlatego planuje zakup generatora A100 PRO. Pozdrawiam i polecam.

 9. SPLENDOR

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator Korona Standard kupiliśmy w zeszłym roku i sprawdza się rewelacyjnie! Głównie używany jest do ozonowania samochodów oraz pomieszczeń biurowych. Wydajny oraz łatwy w obsłudze sprzęt, którego dodatkową zaletą jest 5 lat gwarancji.
  Świetny kontakt ze sprzedawcą
  Gorąco polecamy każdemu, komu zależy na solidnym i profesjonalnym sprzęcie.

 10. Osuszacze24

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Polecamy ozonatory Korona Standard. Ozonatory wykorzystujemy realizując usługi ozonowania pomieszczeń: biura, hotele, magazyny, przedszkola, gastronomię. Bardzo wydajne urządzenie, doskonale sprawdza się także przy ozonowaniu większych kubatur. Dodatkowe zalety: prosta intuicyjna obsługa, solidne wykonanie, unikalna technologia wytwarzania ozonu znacznie ułatwia pracę ozonatorami. Sprzęt godny polecenia.

 11. Osuszacze24.pl – Usługi ozonowania.

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Polecamy ozonator Korona Standard. Ozonatory wykorzystujemy do usługowego ozonowania: powierzchni biurowych, przestrzeni magazynowych, hoteli, przedszkoli, gastronomi itp. Wysoka wydajność ozonatorów pozwala na ozonowanie pomieszczeń o dużych kubaturach. Dodatkowe zalety, to prosta intuicyjna obsługa i solidna konstrukcja urządzeń. Innowacyjna technologia wytwarzania ozonu znacznie ułatwia proces ozonowania.

 12. Roman Łakomy

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generator ozonu Korona Standard zakupiłem po wnikliwej analizie dostępnych ofert. Z założenia poszukiwałem solidnego produktu „na lata” z długą gwarancją. Ozonator firmy Korona spełnia ten warunek. Po ok 1,5 roku używania stwierdzam, że jest to model praktycznie bezawaryjny. Zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku. Sprzęt bardzo wydajny i trwały, sprawdza się w każdych warunkach skutecznie dezynfekując nawet większe powierzchnie, a nieskomplikowana obsługa czyni generator Standard bardzo przyjaznym w użytkowaniu.
  W razie potrzeby szybki kontakt z producentem (profesjonalne podejście do klienta). Krótko mówiąc polecam.

 13. Xproreal Sp. z o.o.

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator profesjonalny Korona Standard spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Używamy go do ozonowania biur i powierzchni wspólnych. Prosty i intuicyjny w obsłudze.
  Wysoka wydajność, zgodna z deklaracjami producenta. Długi okres gwarancji. Wreszcie polski produkt o wysokiej jakości.
  Profesjonalna i merytoryczna poparta długoletnią praktyką wiedza i obsługa ze strony właściciela.
  Polecamy.

 14. PLANETA OZ LUBLIN

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generatory które zakupiłam do mojej firmy wyprodukowane przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona, spełniają w pełni moje oczekiwania. Wydajne, solidnie wykonane a co najważniejsze wytwarzają czysty ozon przez co są bezpieczne dla wyposażenia wnętrz. Profesjonalne sprzęty jak i profesjonalna firma.
  Polecam.
  Anna Waszkiewicz

 15. PHU OPTIMAA -Osuszanie Budynków ,odgrzybianie ,ozonowanie .

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generator ozonu zakupiliśmy na początku zeszłego roku bo bardzo starannym rozpatrzeniu wielu ofert na rynku.
  Dzisiaj utwierdzamy się w przekonaniu że decyzja była trafna w 100%. Ozonator jest wykorzystywany w naszej do wielogodzinnej pracy i długich cykli które związane są ze specyfiką działalności naszej firmy. Z uwagi na to że wielokrotnie proces odgrzybiania wymaga długiego zabiegu zwykłe ozonatory płytkowe nie wytrzymywały długo. Korona Standard to ponadprzeciętna jakość i możliwość pracy przez wiele godzin. Sprawuje się super, nie grzeje jest bardzo wydajny i bezpieczny, polecam przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych. Kontakt z firmą na najwyższym poziomie ,profesjonalne podejście i fachowe doradztwo. Zakupimy na pewno kolejne urządzenia od tego producenta.

 16. Puławska 366 Michał Chruszcz spółka Jawna

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator Standard spełnia nasze oczekiwania. Pracuje bezbłędnie. Jest to nasz drugi ozonator zakupiony w tej firmie. Posiadamy też model Zdrowy Dom. Polecam.

 17. RYZA – Jacek Jurkowski

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Długo szukałem, dużo czytałem, ale najlepiej za to wybrałem. Ozonator Standard jest wysokiej klasy ozonatorem. Bardzo dobrze się sprawdza przy ozonowaniu wszelkich pojazdów oraz mieszkań, domków i innych pomieszczeń. Działa bardzo wydajnie, a zadowolenie moich klientów jest najlepszą rekomendacją. Warto było zainwestować, bo bezproblemowe działanie sprzętu jest najważniejsze. Cieszę się, że nie skusiłem się na jakiś wynalazek na płytkach ceramicznych za kilkaset złotych. Standard bardzo dobrze się sprawdza przy długiej pracy. Jest bardzo skuteczny przy odgrzybianiu. Kolejny zakup na pewno będzie w tej samej firmie.

 18. Anna Kozłowska – Dyrektor przedszkola

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Przedszkole nr 416 im. UNICEF w Warszawie zakupiło w 2019 roku profesjonalny ozonator powietrza Korona Standard wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z użytkowania zakupionego generatora ozonu.
  Użytkujemy go z częstotliwością 3 x w tygodniu. Ozonujemy: sale dziecięce, szatnie, gabinety, pomieszczenia ciągu gastronomicznego, śmietnik oraz pomieszczenie, w którym znajdują się separatory. Sprzęt skuteczny, prosty w obsłudze i póki co – bezawaryjny.

 19. P.H.U. DARMAR Marek Gruba, Dariusz Kupiec Sp. J.

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Firma sprzątająca DARMAR Marek Gruba, Dariusz Kupiec Sp. J. zakupiła generator ozonu Korona Standard wyprodukowany przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona do profesjonalnego zastosowania u swoich klientów, jak również do świadczenia jednorazowych usług ozonowania pomieszczeń biurowych i socjalnych. Dodatkowo zakupione urządzenie znakomicie sprawdza się w naszej Pralni Dywanów DARMAR. W bardzo krótkim czasie każdy przedmiot poddany u nas obróbce prania jest ozonowany, dzięki czemu pozbywamy się szkodliwych związków i alergenów. W naszym przypadku takie urządzenie znajduje szerokie zastosowanie. Nie wymaga specjalistycznych szkoleń, jest prosty w obsłudze i bezawaryjny.

 20. SPS Sp. z o.o. Warszawa

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Sprzęt 1 klasa. Wykonany cały z metalu. Już po masie czuć, że sprzęt warty zachodu. Dużo ozonu wylatuje i wszystko neutralizuje. Mam dwa i wszystkim polecam bez zastanowienia. Twórcy sprzętu wykształceni i na właściwym miejscu. Bardzo dużo materiałów edukacyjnych na stronie z których można skorzystać

 21. Centralny Ośrodek Chłodnictwa „COCH” w Krakowie

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Mamy przyjemność polecić asortyment oferowany przez firmę Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona.
  Od wielu lat jesteśmy użytkownikami ozonatorów tego producenta, które są wykorzystywane na potrzeby szkoleń z zakresu chłodnictwa oraz klimatyzacji samochodowej.
  Z racji rozszerzenia oferty szkoleniowej postanowiliśmy nabyć kolejny sprzęt firmy „Korona” – ozonator powietrza Korona Standard.

 22. Zweryfikowany zakup

  CENTRUM TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ I ROZWOJU DZIECKA

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator powietrza KORONA– standard to profesjonalny sprzęt, który bardzo dobrze sprawdza się w naszych pomieszczeniach, w których prowadzimy terapię z dziećmi. Bardzo dobrze działa, jest lekki, przenośny i bardzo wydajny. Polecamy firmę LABORATORIUM NAUKOWO–WDROŻENIOWE KORONA

 23. Ozonator dobra jakosc

  Mariusz Serum

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Używam ozonatora od roku, kłopoty z alergicznym dzieckiem w końcu się skończyły, serdecznie polecam ten model jak i cała firmę.

 24. Fantastycznie

  Wiktoria Burdach

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Sami profesjonaliści, bardzo dobry kontakt i oczywiście rzetelnie wykonane urządzenie.

  Serdecznie polecam!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Pole "Nazwa" oznacza nazwę firmy lub imię i nazwisko osoby wystawiającej opinię.

Zaufali nam m.in: