Ozonator do basenu

Ozonatory wody basenowej naszej produkcji są popularne w Polsce i zagranicą. Jesteśmy największym polskim producentem generatorów ozonu do basenu w konkurencyjnej cenie.

Systemy ozonowania w oczyszczaniu wody w basenach

Ozonowanie wody wyraźnie poprawia jej zapach, eliminuje smak chloru oraz mętne zabarwienie charakterystyczne dla wody chlorowanej. Do ozonowania wody w basenach, dezynfekcji basenów używa się przemysłowych generatorów ozonu z układami zwężkowymi, koncentratorami tlenu, pompami, zbiornikami kontaktowymi.
Nasze systemy ozonowania używane są w basenach publicznych, basenach hotelowych, basenach ogrodowych (przydomowych), ośrodkach spa, basenach termalnych.
Systemy oczyszczania wody basenowej naszej produkcji są głównie zainstalowane w Polsce jednakowoż kilka takich instalacji działa w Niemczech i Austrii.

Ozonatory wody basenowej Korona

Zapewniamy prawidłowy dobór urządzeń do ozonowania wody.
Ustalamy najlepsze parametry wymiany masy ozon – woda basenowa na podstawie badań we własnym laboratorium. Powoduje to minimalizację kosztów i maksymalizację nasycenia ozonem wody w basenach.

Cechuje nas partnerskie podejście do klientów; bez zbędnych „papierowych” formalności i kaucji, chętnie wypożyczymy ozonatory wody basenowej do testów.

Oczywiście, wykonujemy montaże systemów ozonowania wody w basenach.

Aby przeczytać czym różnią się nasze ozonatory wody od konkurencyjnych (o wiele tańszych) proszę kliknąć poniższy przycisk:

Ozonatory wody Korona

Ozonatory do basenu naszej produkcji:

Ozonator domowy wody do basenu (generator ozonu) Korona L 10 Aquaswim

Ozonator domowy, wody służący do ozonowania wody w basenach ogrodowych oraz wody z ujęć studziennych, hydroforowych. Ozonuje około 300 litrów wody na godzinę. W skład urządzenia wchodzi zestaw do wprowadzania ozonu do wody.

Przeczytaj o płatności ratalnej/leasingu tutaj.

5 200,00 

Rata 0% już od: 144,44 zł Sprawdź

494 w magazynie

Ozonator domowy wody do basenu (generator ozonu) Korona L 15 Aquaswim

Ozonator domowy, wody służący do ozonowania wody w basenach ogrodowych oraz wody z ujęć studziennych, hydroforowych. Ozonuje około 450 litrów wody na godzinę. W skład urządzenia wchodzi zestaw do wprowadzania ozonu do wody.

Przeczytaj o płatności ratalnej/leasingu tutaj.

10 500,00 

Rata 0% już od: 291,67 zł Sprawdź

500 w magazynie

Ozonator domowy wody do basenu (generator ozonu) Korona L 20 Aquaswim

Ozonator domowy, wody służący do ozonowania wody w basenach ogrodowych, oczkach wodnych oraz wody z ujęć studziennych, hydroforowych do celów domowych i gospodarczych. Ozonuje około 600 litrów wody na godzinę. W skład urządzenia wchodzi zestaw do wprowadzania ozonu do wody.

Przeczytaj o płatności ratalnej/leasingu tutaj.

12 500,00 

Rata 0% już od: 347,22 zł Sprawdź

499 w magazynie

Zaufali nam m.in:

Jaki ozonator wybrać?