Systemy ozonowania – instalacje do ozonowania

Systemy ozonowania - instalacje do ozonowania największego polskiego producenta. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami.

Nasza firma jest w stanie podjąć się budowy dowolnej instalacji do ozonowania.

Produkujemy systemy ozonowania cieszące się wzrastającym zainteresowaniem w kraju i zagranicą. Oprócz ozonowania wody zanieczyszczonej, produkcji wody ozonowej (ozonowanej) do dalszych zastosowań, systemy te służą do ozonowania produktów spożywczych, zbóż w elewatorach, pasz, ziół, mięsa surowego. Mają zastosowanie w dezynfekcji układów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, ozonowania hal fabrycznych, itp. Współpraca z klientem w fazie projektowania pozwala dobrać parametry, rodzaj generatora ozonu i sposób wymiany masy do potrzeb – tym samym powoduje oszczędności związane z przewymiarowaniem instalacji. Służymy fachową wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem i możliwością badań we własnym laboratorium.

Systemy ozonowania wykonaliśmy między innymi w zakładzie przetwórstwa rybnego „Euro-Industry” (łosoś, halibut), zakładzie produkującym pieczarki, zakładzie rolno-spożywczym produkcji mieszanin owoców cytrusowych w syropach, zakładzie przemysłu jajczarskiego „Ovopol”, zakładach produkcji karmy dla zwierząt, zakładzie produkcji owoców, warzyw i grzybów „Polko”, zakładach produkcji i uzdatniania tłuszczy, w fabryce czekolady; nasze wytwornice gazowego ozonu pracują w „Morpolu”, jednym z największych zakładów przetwórstwa łososia na świecie. Pracują też w „Algea-Labs”, mleczarni „Łowicz”.

Ostatnia, duża instalacja uzdatniania wody pitnej pracuje z powiedzeniem w Polańczyku:

 

Współpraca z firmą MEGA Sp. z o.o. zaowocowała skonstruowaniem myjki wodno-powietrznej do mycia w wodzie ozonowej owoców i warzyw (zdjęcia w zakładce – “Systemy ozonowania – galeria”):

Systemy ozonowania wody dla przemysłu spożywczego – ozonowanie owoców i warzyw

Fachowcy z branży wiedzą, że nie wszystkie firmy ze względu na klauzule poufności i tajemnicy handlowej mogą wystawić nam referencje. Jednakowoż klientom w zaawansowanej fazie umowy wstępnej możemy wyjednać zgodę firm na wizytę w celu zapoznania się z naszymi instalacjami.

Instalacje przemysłowe do ozonowania składają się z:

 

Nasi partnerzy

© 2019 Ozonatory Korona Dokumenty
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.