Systemy ozonowania powietrza

Przemysłowe systemy ozonowania powierza polskiego producenta KoronaOzon

Przemysłowe systemy ozonowania powietrza

Przemysłowe ozonowanie powietrza ma rosnące zainteresowanie, staje się powoli standardem w zakładach przetwórstwa rolno-spożywczego, zakładach przetwórstwa mięsa i ryb, przechowalniach owoców i warzyw, magazynach zbóż i ziół. Ozon eliminuje bakterie i grzyby oraz dezynfekuje powietrze, a więc „wszystko” co się z takim powietrzem spotka. Dwa typy urządzeń produkowanych przez nasza firmę: stacjonarne i przenośne (mobilne) oraz odpowiednie systemy dostarczania ozonu zaspokoją wymagania klientów. Służymy doradztwem oraz prowadzimy na zlecenie badania aby zapewnić odpowiednią atmosferę ozonową bez przewymiarowania instalacji.

Gazowy ozon stosowany jest również do dezodoryzacji gazów odlotowych, dezynfekcji zbiorników spożywczych oraz do zasilania aparatów chemicznych poprzez jego rozpuszczanie w wodzie: płuczki, turyle.

ozonator przemysłowy a 100

Ozonator A 100 PRO

Generator ozonu przemysłowy Korona A 100 PRO

Ozonator powietrza Korona A 100 Pro to średniej mocy urządzenie dla profesjonalistów. Zwarta, stalowa obudowa, bardzo dobra cena w stosunku do wydajności i długa, czteroletnia gwarancja sprawiają, że stał się podstawowym narzędziem usługodawców w branży DDD.

ozonator powietrza a 150 mobile

Ozonator A 150 MOBILE

Ozonator przemysłowy Korona A 150 MOBILE

Mobilny ozonator Korona A 150 MOBILE jest aparatem posiadającym cztery wentylatory dużej mocy. Produkcja 150 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia zaopatrzy w wystarczającą do dezynfekcji ilość ozonu średniej wielkości magazyny. Solidna, stalowa konstrukcja, programowalny czas pracy, niezawodność i wspomniana mobilność predysponują ten aparat do różnorodnych zastosowań.

ozonator a 300 industry

Ozonator A 300 INDUSTRY

Ozonator przemysłowy Korona A 300 INDUSTRY

Generator ozonu Korona A 300 INDUSTRY to ozonator bardzo dużej mocy. Można go przenosić oraz przymocować na stałe do sufitu lub ściany. Dziesięć wentylatorów, króćce kierunkowe pozwalające na montaż rur do transportu ozonu to jego atuty.

System produkcji sprężonego ozonu Korona AIR 40

Przemysłowy system produkcji sprężonego ozonu „Ozone Injection System Korona Air 40”

System produkcji sprężonego ozonu Korona Air 40 pozwala na przesyłanie ozonu na większe odległości. Ozon jest produkowany z tlenu (koncentratory tlenu). Służy do ozonowania komór chłodniczych, magazynów – gdzie użycie ozonatorów na miejscu poprzez wstawienie ich do pomieszczeń jest niewskazane lub niemożliwe: niska temperatura, duża wilgotność, wysokie składowanie; pozwala na ozonowanie, np. kilku komór chłodniczych lub innych pomieszczeń jednocześnie. Można też rozprowadzić wytwarzany przez niego ozon do rożnych punktów. Mobilność pozwala na stosowanie go w różnych, oddalonych zakładach oraz świadczenie usług.

Nasi partnerzy

© 2019 Ozonatory Korona Dokumenty
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.