System ozonowania L 400 Tower

System ozonowania przeznaczony do profesjonalnych, przemysłowych instalacji ozonowania wody lub powietrza; dobry stosunek ceny do wydajności, niezawodny, sprawdzony w wielu działających instalacjach (referencje)

Zaufali nam między innymi:

grupa azoty
pgnig
ihar
łowicz
okrasa
dobosz

Opis ozonatora

Jakość i wydajność generatora ozonu Korona L zostały potwierdzone między innymi przez: Wydział Biologiczno-Chemiczny Uniwersytetu Rzeszowskiego, Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk, Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk, Laboratorium Technologii Nowych Materiałów Funkcjonalnych Uniwersytetu Warszawskiego, grupę “Polko” – handel i przetwórstwo owoców, warzyw i grzybów, Technopark Łódź, Laboratorium Algaelabs, Okręgową Spółdzielnię Mleczarką w Łowiczu, Euro-Industry, Pracownię Wodno-Chemiczną Ekonomia Sp. z o.o.

Flagowy nasz system – Korona Tower, złożony z pięciu 80 gramowych generatorów ozonu może być stosowany do ozonowania powietrza oraz wody. Ma ogromną zaletę. Nie jest to jeden aparat o dużej wydajności powyżej 0.2 kg, ale pięciosekcyjny generator ozonu. Każda sekcja, panel pracują niezależnie od reszty. Zatem awaria jednego nie spowoduje zaprzestania produkcji ozonu. Po prostu jego wolumen stanie się tylko o 20% mniejszy. Szybko można wysunąć panel i wymienić go na wolny od awarii. To zajmuje kilka minut.

Zastosowanie – profesjonalne instalacje do ozonowania płynów (cieczy lub gazów): instalacje inżektorowe (zwężka Venturiego), instalacje barbotażowe; wytwornice wody ozonowanej in situ, zasilanie reaktorów chemicznych w ozon, podawanie ozonu w miejsca odległe od ozonatora – do 150 m
Napięcie zasilania – 230 VAC
Pobór mocy – 4.3  kW
Kontrolery – włączniki/wyłączniki sekcji, rotametry oddzielne na każdą sekcję, liczniki czasu pracy, amperomierze, diody zasilania i pracy, bezpiecznik
Gaz zasilający – tlen, powietrze, mieszaniny tlenu z gazem obojętnym
Metoda wytwarzania ozonu – ciche wyładowania koronowe, technologia własna (lampy stalowo-ceramiczne powlekane stopem platyny z irydem są produkowane w naszym laboratorium)
Chłodzenie – wentylatory metalowe, niekorodujące, na łożyskach
Wymiary – 1700/900/900 mm
Waga – 120 kg
Obudowa – stal INOX (spełnia normy HACCP) malowana proszkowo
Wydajność – 400 g/h
Czas pracy ciągłej – bez limitów
Certyfikat – CE

Inne ozonatory naszej produkcji:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.