Ozonator powietrza (generator ozonu) Korona A 40 Standard

Podstawowa maszyna dla profesjonalistów - stąd nazwa. Generator ozonu o dwukrotnie większym wydatku ozonu niż A 20. Chętnie wybierany do ozonowania dużych biur, przychodni lekarskich, żłobków, przedszkoli, szkół oraz pokoi hotelowych. Ozonator o świetnym stosunku ceny do wydajności i wszechstronności – umożliwia efektywne ozonowanie pomieszczeń do 400 metrów sześciennych.

Ozonator powietrza (generator ozonu) Korona A 40 Standard

Ozonator powietrza o wydajności 40 gramów ozonu na godzinę pozwalający na efektywną dezynfekcję kubatur do 400 metrów sześciennych. Montaż dwóch rur na króćce ozonatora pozwala ozonować dwa auta lub pomieszczenia jednocześnie.

Gwarancja bezwzględna – 5 lat. Przeczytaj o płatności ratalnej/leasingu tutaj.

7 257,00 

491 w magazynie

Dostępny

Aby przeczytać czym różnią się nasze ozonatory od konkurencyjnych (o wiele tańszych) proszę kliknąć poniższy przycisk:

Co nas wyróżnia?
Prosty Leasing/Raty
(5 opinii klienta)

Przydatne akcesoria

Poniższe akcesoria do ozonowania znajdują się w dedykowanej zakładce przydatne akcesoria. Wystarczy kliknąć powyższy link lub znaleźć tę zakładkę w zakładce Uwagi ogólne - górne menu. Ewentualnie skorzystać z oferty poniżej:

221,40 

497 w magazynie

270,60 

495 w magazynie

Towar wysyłamy na własny koszt kurierem DHL w ciągu 2 dni od zapłaty lub potwierdzenia przyjęcia zamówienia (płatność odroczona dla instytucji publicznych).

Zastosowanie – półprofesjonalne, do dezynfekcji, deakaryzacji, dezodoryzacji kubatur do 400 m³ (160 m² o wysokości ± 2.5 m); biur, mieszkań, domów, pokoi hotelowych, archiwów, gabinetów stomatologicznych, pokoi lekarskich, poczekalni, sal chorych, samochodów, przyczep, kamperów, itp.; generator ozonu posiada króćce skierowane do góry (nie ma potrzeby stawiania aparatu na podwyższeniu) z możliwością montażu rur do transportu ozonu; wyłącznik czasowy w zakresie od 1 minuty do 99 godzin; ozonator nie zawiera zbędnych, elektronicznych gadżetów mogących być źródłem awarii

Napięcie zasilania – 230 VAC/50 Hz lub przy pomocy przetwornicy dostępnej w naszej firmie z gniazda zapalniczki 12 V
Pobór mocy – 250 W
Bezpiecznik – 2 A
Kontrolery – podświetlany włącznik/wyłącznik 230 VAC, dioda zasilania, dioda pracy (ozonowania), bezpiecznik, timer (programowalny wyłącznik czasowy)
Gaz zasilający – otaczające powietrze
Metoda wytwarzania ozonu – ciche wyładowania koronowe, technologia własna (lampy stalowo-szklane powlekane stopem platyny z irydem są produkowane w naszym laboratorium)
Chłodzenie (rozprowadzanie ozonu) – wentylatory metalowe, niekorodujące, na łożyskach; plastykowe, tanie wentylatory ozon degraduje
Wymiary – 360/500/300 mm
Waga – 11 kg
Obudowa – galwanizowana stal dwukrotnie malowana proszkowo
Gwarancja bezwzględna (niezależna od liczby przepracowanych godzin) – 5 lat
Wydajność – 40 g ozonu/h (40 000 mg/h)
Czas pracy ciągłej – bez limitów
Certyfikat – CE

Przykładowe referencje

Wszystkie referencje dostępne są w zakładce "Referencje" - górne menu

ROBO WASH CENTER

Firma Robo Wash Center z siedzibą w Warszawie nabyła sukcesywnie w latach 2008-2013 generatory ozou Korona A auto-hotel (sumarycznie 15 sztuk).
Ozonatory posiadają parametry zgodne ze specyfikacją, sprawują się dobrze, serwisy są realizowane terminowo i rzetelnie.

Polecamy tę firmę jako rzetelnego partnera handlowego i producenta oryginalnie polskich generatorów ozonu

2013 rok - Sieć obiektów mycia i sprzątania samochodów „ROBO WASH CENTER
ROBO WASH CENTER

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

pgnig

Informujemy, iż zakupiliśmy od firmy Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft ozonator Korona A 40.

Generator ozonu działa bezawaryjnie, osiąga podaną w specyfikacji wydajność – 40 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako polskiego producenta generatorów ozonu, opartych na unikatowej technologii lamp szklano-platynowych.

03.01.2018 - PGNiG - Ireneusz Wilczek - Dyrektor Oddziału
PGNiG

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

toyota

Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o. stosuje ozonator samochodowy o wydajności 40 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft.

Zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia z uwagi na inną niż powszechnie stosowana technologię wytwarzania ozonu. Ozonatory „Korona” nie są oparte na awaryjnej technologii płytek ceramicznych mogących powodować szkody w aucie.

Generator ozonu firmy „Korona” nie wymaga żadnych serwisów ani wymiany części. Umożliwia ozonowanie dwóch aut jednocześnie.

Polecamy firmę „Korona” jako polskiego producenta ozonatorów samochodowych opartych na własnej technologii.

14.06.2018 - Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o. - Tomasz Urbaniak - Kierownik Serwisu Mechanicznego
Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o.

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

ibis

Hotel ibis Styles Bielsko-Biała zakupił ozonator wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft.

Używany jest do dezynfekcji, dezynsekcji, usuwania zapachu dymu papierosowego, perfum oraz innych niepożądanych zapachów w pokojach hotelowych i innych pomieszczeniach.

Na zakup od firmy „Korona” zdecydowaliśmy się z uwagi na inną niż powszechnie stosowana metodę wytwarzania ozonu – ozonator firmy „Korona” nie jest oparty na technologii płytek ceramicznych, która jest awaryjna i może skutkować pożarem.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako producenta ozonatorów hotelowych opartych na własnej technologii

24.05.2018 - Hotel IBIS Styles - Wojciech Michalik - Kierownik ds. Eksploatacji Technicznej
Hotel IBIS Styles

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

żłobek Słonik

Zakupiliśmy ozonator wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft do obiektów:

 • Żłobek Słonik w Pełczynie
 • Żłobek ENEDUE w Lublinie
 • Żłobek Och BOBO w Lublinie
 • Żłobek Tuli TYTUŚ w Dysie

Urządzenie włączamy w salach dla podopiecznych codziennie wieczorem na około półtorej godziny. Nie wietrzymy pomieszczeń po ozonowaiu – ozon w ciągu nocy zdąży się rozłożyć do tlenu którym oddychamy.

Na zakup z firmy „Korona” zdecydowaliśmy się z uwagi na inną niż powszechnie stosowana technologię wytwarzania ozonu. Ozonatory „Korona” nie są oparte na technologii płytek ceramicznych. Takie płytki wytwarzają duże ilości szkodliwych substancji (wielotlenki azotu) co wyklucza ich stosowanie w takich miejscach jak nasze placówki.

Użycie ozonatora „Korona” w naszych żłobkach przyczyniło się do spadku liczby nieobecności dzieci z powodu chorób o około 80%.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako polsiego producenta ozonatorów opartych na własnej technologii lamp szklano-platynowych.

2019 rok - żłobki: Słonik, ENEDUE, Och BOBO oraz Tuli TYTUŚ - mgr Aneta Rosłan - Dyrektor
żłobek Słonik

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

Przedszkola Niepubliczne Bajka

W 2014 roku zakupiliśmy ozonatory wyprodukowane i dostarczone przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona do obiektów:

 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Warszawie przy ul. Kondratowicza 18 lok 417
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Warszawie przy ul. Radziwie 7 lok. U 9
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Bartągu przy ul. Chabrowej 22
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Bartągu przy ul. Tęczowy Las 1
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Jarotach przy ul. Stawigudzkiej 8c lok. B

Użycie ozonatorów „Korona” w naszych placówkach zmniejszyło w znaczący sposób liczbę nieobecności dzieci z powodu chorób.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako rzetelnego partnera handlowego z którym współpracujemy od 2014 roku.

05.11.2019 - Przedszkola Niepubliczne Bajka - Andrzej Czapczuk - Właściciel
Przedszkola Niepubliczne Bajka

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

5 opinii dla Ozonator powietrza (generator ozonu) Korona A 40 Standard

5 gwiazdek
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
Powered by Customer Reviews plugin
 1. Super produkt

  Hieronim Westfal

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generator ozonu korona A40 to najlepszy sprzęt w naszej firmie .przetestowaliśmy i parametry zgodne ze specyfikacją.naszym zdaniem to najlepszy produkt na rynku.pancerna budowa,gwarancja 5lat i jakość wyznaczająca standardy to spowodowało że wymieniamy sukcesywnie nasz sprzęt na korona.bardzo polecamy firmę jako całość. HIERONIM WESTFAL. PROFESJONALNE OZONOWANIE

 2. A40

  MaxiOzon

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  bardzo wydajny generator
  mowa o A40
  uzywamy go w naszej firmie od samochodów po sale bankietowe i sale gimnastyczne
  szeroki wachlarz możliwości pracując tym generatorem.
  jako pierwszy generator wybraliśmy
  właśnie A40.

 3. OZONATOR A40

  FIRMA USŁUGOWA BATER ROBERT MOTYL

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  FIRMA USŁUGOWA BATER
  najwyższej jakości sprzęt mowa oczywiście o A40 sprawdzony w obiektach sportowych gdzie oprócz dezynfekcji świetnie spisuje się w procesie deodoryzacji czyli pozbywania się przykrych zapachów. Cenimy go również za prostą obsługę i solidne wykonanie, często używane w terenie narażone są na uszkodzenia mechaniczne, dzieki solidnej obudowie jesteśmy jednak spokojni. Sprawdzona i solidna firma to dla nas podstawa przy zakupie nowych urządzeń, KORONAOZON taką jest i chcemy dalej korzystać z jej doświadczeń . W przyszłości chcemy zakupić następne ozonatory tej firmy.

 4. Ozonator Korona A40

  Catering Service Sp. z o.o.

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator Korona A40 cenimy głównie z uwagi na wydajność, trwałość i mobilność. Jego budowa oraz efektywność pozwala na szybkie i jednoczesne ozonowanie klimatyzacji dwóch aut lub przestrzeni ładunkowej i szoferki busa. Parametry dokładnie jak podaje producent – jedna A40 radzi sobie w właściwie przygotowanym pomieszczeniu do 400m3, choć jeśli ozonowanie takiego pomieszczenia ma mieć sens, trzeba dać jej odpowiednio długo pracować. Obsługa urządzenia jest banalnie prosta, a warunki użytkowania jasno wytłumaczone w instrukcji dołączonej do urządzenia. Korzystamy z dwóch A40 od ponad roku i z czystym sumieniem możemy polecić urządzenie, jak i producenta.

 5. Ozonator- urządzenie dla każdego

  Pralnia dywanów PASJONAT

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Produkt zamówiony w 2018r, szybka wysyłka. Ozonator zaupiony głównie na potrzeby ozonowania dywanów w pralni dywanów ja również w przypadku ozonowania samochodów po usłudze napełnienia klimatyzacji. Sprawdza się doskonale. W czasie od marca do lipca w związku z COVID zostało wyozonawane wiele pojazdów służb- karetek, strazy pożarnej. Polecam

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane są oznaczone symbolem *. Pole "Nazwa" oznacza nazwę firmy wystawiającej opinię lub Imię i Nazwisko autora opinii.

Nasi partnerzy

Formularz kontaktowy