Ozonator powietrza (generator ozonu) Korona A 20 Zdrowy Dom

Ozonator powietrza (generator ozonu) Korona A 20 Zdrowy Dom

Najchętniej kupowany ozonator powietrza produkowany przez nasze laboratorium. Urządzenie o świetnym stosunku ceny do wydajności i jakości mogące ozonować efektywnie pomieszczenia do 80 metrów kwadratowych. Dołączenie rury do transportu ozonu umożliwia ozonowanie kanałów wentylacyjnych.

Gwarancja bezwzględna – do 5 lat. Przeczytaj dedykowany artykuł – Jaki ozonator wybrać tutaj.

3 050,00 

236 w magazynie

Rata 0% już od: 84,72 zł Sprawdź

Dostępny

Aby przeczytać czym różnią się nasze ozonatory od konkurencyjnych (o wiele tańszych) proszę kliknąć poniższy przycisk:

Co nas wyróżnia?
(22 opinie klienta)

Przydatne akcesoria

Poniższe akcesoria do ozonowania znajdują się w dedykowanej zakładce przydatne akcesoria. Wystarczy kliknąć powyższy link lub znaleźć tę zakładkę w zakładce Uwagi ogólne - górne menu. Ewentualnie skorzystać z oferty poniżej:

221,40 

448 w magazynie

180,00 

409 w magazynie

Towar wysyłamy na własny koszt kurierem DHL. Możliwe formy zapłaty: płatność za pobraniem, przedpłata lub płatność odroczona instytucji publicznych. Termin realizacji zamówienia – do 2 dni. W wyjątkowych przypadkach możemy wysłać towar tego samego dnia.

Zastosowanie – amatorskie, półprofesjonalne, do dezynfekcji, deakaryzacji, dezodoryzacji kubatur do 200 m³ (80 m² o wysokości ± 2.5 m), biur, mieszkań, domów, pokoi hotelowych, archiwów, gabinetów stomatologicznych, pokoi lekarskich, poczekalni, sal chorych, samochodów, przyczep, kamperów, itp.; generator ozonu posiada krócieć skierowany do góry (nie ma potrzeby stawiania aparatu na podwyższeniu) z możliwością montażu rury do transportu ozonu; wyłącznik czasowy w zakresie od 1 minuty do 99 godzin; ozonator nie zawiera zbędnych, elektronicznych gadżetów mogących być źródłem awarii.

Napięcie zasilania – 230 VAC/50 Hz lub przy pomocy przetwornicy dostępnej w naszej firmie z gniazda zapalniczki 12 V
Pobór mocy – 150 W
Bezpiecznik – 2 A
Kontrolery – podświetlany włącznik/wyłącznik 230 VAC, dioda zasilania, dioda pracy (ozonowania), bezpiecznik, timer
Gaz zasilający – otaczające powietrze
Metoda wytwarzania ozonu – ciche wyładowania koronowe, technologia własna (lampy stalowo-szklane powlekane stopem platyny z irydem są produkowane w naszym laboratorium)
Chłodzenie (rozprowadzanie ozonu) – wentylator metalowy, niekorodujący, na łożyskach; plastykowe, tanie wentylatory ozon degraduje
Wymiary – 210/500/300 mm
Waga – 9 kg
Obudowa – galwanizowana stal dwukrotnie malowana proszkowo
Gwarancja bezwzględna (niezależna od liczby przepracowanych godzin) – 2 lata; istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat – prosimy wówczas o wiadomość
Wydajność – 20 g ozonu/h (20 000 mg/h)
Czas pracy ciągłej – bez limitów
Certyfikat – CE

Przykładowe referencje

Wszystkie referencje dostępne są w zakładce "Referencje" - górne menu

ROBO WASH CENTER

Firma Robo Wash Center z siedzibą w Warszawie nabyła sukcesywnie w latach 2008-2013 generatory ozou Korona A auto-hotel (sumarycznie 15 sztuk).
Ozonatory posiadają parametry zgodne ze specyfikacją, sprawują się dobrze, serwisy są realizowane terminowo i rzetelnie.

Polecamy tę firmę jako rzetelnego partnera handlowego i producenta oryginalnie polskich generatorów ozonu

2013 rok - Sieć obiektów mycia i sprzątania samochodów „ROBO WASH CENTER
ROBO WASH CENTER

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

pgnig

Informujemy, iż zakupiliśmy od firmy Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft ozonator Korona A 40.

Generator ozonu działa bezawaryjnie, osiąga podaną w specyfikacji wydajność – 40 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako polskiego producenta generatorów ozonu, opartych na unikatowej technologii lamp szklano-platynowych.

03.01.2018 - PGNiG - Ireneusz Wilczek - Dyrektor Oddziału
PGNiG

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

toyota

Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o. stosuje ozonator samochodowy o wydajności 40 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft.

Zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia z uwagi na inną niż powszechnie stosowana technologię wytwarzania ozonu. Ozonatory „Korona” nie są oparte na awaryjnej technologii płytek ceramicznych mogących powodować szkody w aucie.

Generator ozonu firmy „Korona” nie wymaga żadnych serwisów ani wymiany części. Umożliwia ozonowanie dwóch aut jednocześnie.

Polecamy firmę „Korona” jako polskiego producenta ozonatorów samochodowych opartych na własnej technologii.

14.06.2018 - Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o. - Tomasz Urbaniak - Kierownik Serwisu Mechanicznego
Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o.

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

ibis

Hotel ibis Styles Bielsko-Biała zakupił ozonator wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft.

Używany jest do dezynfekcji, dezynsekcji, usuwania zapachu dymu papierosowego, perfum oraz innych niepożądanych zapachów w pokojach hotelowych i innych pomieszczeniach.

Na zakup od firmy „Korona” zdecydowaliśmy się z uwagi na inną niż powszechnie stosowana metodę wytwarzania ozonu – ozonator firmy „Korona” nie jest oparty na technologii płytek ceramicznych, która jest awaryjna i może skutkować pożarem.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako producenta ozonatorów hotelowych opartych na własnej technologii

24.05.2018 - Hotel IBIS Styles - Wojciech Michalik - Kierownik ds. Eksploatacji Technicznej
Hotel IBIS Styles

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

żłobek Słonik

Zakupiliśmy ozonator wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft do obiektów:

 • Żłobek Słonik w Pełczynie
 • Żłobek ENEDUE w Lublinie
 • Żłobek Och BOBO w Lublinie
 • Żłobek Tuli TYTUŚ w Dysie

Urządzenie włączamy w salach dla podopiecznych codziennie wieczorem na około półtorej godziny. Nie wietrzymy pomieszczeń po ozonowaiu – ozon w ciągu nocy zdąży się rozłożyć do tlenu którym oddychamy.

Na zakup z firmy „Korona” zdecydowaliśmy się z uwagi na inną niż powszechnie stosowana technologię wytwarzania ozonu. Ozonatory „Korona” nie są oparte na technologii płytek ceramicznych. Takie płytki wytwarzają duże ilości szkodliwych substancji (wielotlenki azotu) co wyklucza ich stosowanie w takich miejscach jak nasze placówki.

Użycie ozonatora „Korona” w naszych żłobkach przyczyniło się do spadku liczby nieobecności dzieci z powodu chorób o około 80%.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako polsiego producenta ozonatorów opartych na własnej technologii lamp szklano-platynowych.

2019 rok - żłobki: Słonik, ENEDUE, Och BOBO oraz Tuli TYTUŚ - mgr Aneta Rosłan - Dyrektor
żłobek Słonik

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

Przedszkola Niepubliczne Bajka

W 2014 roku zakupiliśmy ozonatory wyprodukowane i dostarczone przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona do obiektów:

 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Warszawie przy ul. Kondratowicza 18 lok 417
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Warszawie przy ul. Radziwie 7 lok. U 9
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Bartągu przy ul. Chabrowej 22
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Bartągu przy ul. Tęczowy Las 1
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Jarotach przy ul. Stawigudzkiej 8c lok. B

Użycie ozonatorów „Korona” w naszych placówkach zmniejszyło w znaczący sposób liczbę nieobecności dzieci z powodu chorób.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako rzetelnego partnera handlowego z którym współpracujemy od 2014 roku.

05.11.2019 - Przedszkola Niepubliczne Bajka - Andrzej Czapczuk - Właściciel
Przedszkola Niepubliczne Bajka

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

Ozonator powietrza – zastosowanie

Poniżej opisane zostaną dwa najpopularniejsze zastosowania ozonatora Korona A 20 Zdrowy Dom – ozonowanie wnętrz samochodów, klimatyzacji oraz ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych. Oczywiście ozonowane są również biura, siłownie, przedszkola, żłobki, hotele, domy weselne i inne duże kubatury. Pominiemy jednak szczegółowy opis tych zastosowań ozonatorów – cel ozonowania powietrza w tych branżach jest tożsamy z opisanymi poniżej.

Ozonator powietrza samochodowy

Na zakup ozonatora w celu ozonowania aut decydują się osoby indywidualne, ale również firmy posiadające duże floty samochodów – firmy taksówkarskie, ubezpieczeniowe, firmy zajmujące się sprzedażą samochodów używanych i inne.

Ozonator samochodowy usunie niepożądane zapachy z wnętrza samochodu, a nie tylko je zamaskuje. Poprzez ozonowanie, pozbędą się Państwo zapachu dymu po papierosach, perfumach, rozlanych płynach, zapachów odzwierzęcych. Nasze ozonatory są przystosowane do ozonowania wnętrz tuż po myciu tapicerki – nie trzeba czekać na jej wyschnięcie.

Ozon nie tylko zdezynfekuje wnętrze samochodu ale również kanały klimatyzacji, parownik. W ten sposób usunięte zostaną bakterie i grzyby z całej kubatury auta. Powietrze w samochodzie stanie się wolne od chorobotwórczych zarazków, poprawi się komfort podróżowania.

Ozonator powietrza Korona A 20 Zdrowy Dom pozwala na ozonowanie w stosunkowo krótkim czasie nie tylko samochodów osobowych, ale również większych kubatur – ciężarówek, naczep, przyczep kempingowych, pociągów, autobusów, tramwajów, itp.

Ozonator powietrza domowy

Ozonator domowy służy do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych. Ozonowanie usunie niepożądane zapachy, a nie tylko je zamaskuje – np. zapachy po papierosach, odzwierzęce, zapach w kuchni nagromadzony przez lata użytkowania nieusunięty przez okapy kuchenne.

Poprzez ozonowanie, usunięte zostaną z powietrza chorobotwórcze zarazki – bakterie, wirusy, grzyby i ich przetrwalniki. Równocześnie przeprowadzona zostanie deakaryzacja – likwidacja alergenów wziewnych i kontaktowych (ozonowanie sypialni alergików).

Ozon utleni formaldehydy i ftalany obecne w mieszkaniach w lakierach, farbach, tworzywach sztucznych.

22 opinie dla Ozonator powietrza (generator ozonu) Korona A 20 Zdrowy Dom

5,0
Na podstawie 22 recenzji
5 gwiazdek
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Korona A 20 Zdrowy Dom - nie tylko do domu!

  Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Styczeń

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator Korona A 20 Zdrowy Dom kupiłem w ubiegłym roku, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów w piwnicy. Efekt wystąpił już po pierwszym 12-godzinnym ozonowaniu. W tej chwili wykorzystuję urządzenie do ozonowania gabinetu. Sprzęt jest solidny i niezawodny. Polecam wszystkim, którzy rozważają zakup!

 2. Idealny do biura

  Artificer

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Kupiliśmy Koronę A20 w zeszłym roku, do odświeżania i okazjonalnej dezynfekcji pomieszczeń biurowych, do czego urządzenie sprawdziło się świetnie. W 2020 roku inna „korona” sprawiła, że stał się nabytkiem na wagę złota, kluczowym dla bezpiecznego funkcjonowania biura. Polecam!

 3. Generator A20

  INSECTUM Jacek Brzuska – Łódź

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generatorów A20 używam od ponad 2 lat.
  Idealny do mniejszych pomieszczeń (biura, łazienki, pokoje hotelowe/mieszkalne) czy aut osobowych. Dobrze sprawdza się również na większych powierzchniach – wystarczy odpowiednio zwiększyć czas pracy generatora.
  Zastosowana technologia wytwarzania ozonu ułatwia wykonywanie usług (nie niszczy wyposażenia, dzięki czemu oszczędzamy czas na jego zabezpieczaniu – skraca całkowity czas wykonania usługi u klienta).
  Wszystko zgodne z podaną specyfikacją.
  Polecam dla użytkownika zarówno profesjonalnego jak i użytkowania amatorskiego.

 4. Korona A20 - sprzęt wart swojej ceny

  Hulanka Sala Zabaw dla Dzieci

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Używamy ozonatorów Korona A20 Zdrowy Dom w celu codziennej dezynfekcji sali zabaw dla dzieci i pomieszczeń towarzyszących (szatnia, toalety, kawiarnia, zaplecze kuchenne). Ozonatory te wybraliśmy ze względu na bezpieczną dla wnętrz i elektroniki metodę wytwarzania ozonu, długi okres gwarancji i prostotę obsługi samych urządzeń.
  Ozonatory spisują się bez zarzutu, z pewnością możemy je polecić, następne ozonatory zamierzamy także kupić w Laboratorium Naukowo Wdrożeniowym Korona

 5. Ozonator Korona A20

  AUTO-MIRMAR Mirosław Marchlewski

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Nasza firma zajmuję się kosmetyką samochodową.Zakupiliśmy ozonator korona A 20 w lipcu 2020r.Sprzęt spisuje się bardzo dobrze,klienci coraz bardziej przekonują się do ozonowania samochodów.Faktycznie klient oglądając i zapoznając się z parametrami oraz technologii wykonania urządzenia ,szybko decyduję się na usługę.W tym tygodniu kolega z Kalisza za moją namową zakupił 2 urządzenia i już działa.
  Pozdrawiam
  Mirosław Marchlewski

 6. Ozonator Korona A20

  Stocznia Galeon

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator spełnia swoje zadanie, solidna konstrukcja, poręczny. Przez 8 miesięcy intensywnego użytkowania nie ma żadnych objawów zużycia.
  Polecam
  Krzysiek

 7. Korona A 20

  Krzysztof Furgał – gospodarstwo rolne

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator Korona A20 zakupiony w 2018 r. Po dwuletnim okresie użytkowania mogę potwierdzić pozytywne opinie jakie są tu zamieszczane . Urządzenie solidne , pracujące zgodnie z podanymi parametrami wydajności . Używane do dezynfekcji pomieszczeń domowych , samochodu a także do ozonowania owoców . Nie sprawia żadnych problemów – niezawodny sprzęt . Polecam niezdecydowanym , którzy szukają takiego urządzenia . Poza tym uważam że należy wspierać własnych producentów

 8. ozonator i serwis na najwyższym poziomie

  agra nowicki

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator zasługuje na 5 gwiazdek.
  Mieliśmy mały problem z pewną częścią po kilku latach, ale serwis – który zasługuje na kilka gwiazdek więcej – szybko naprawiła sprzęt.

  Dziękujemy za super podejście i bardzo dobre produkty!

 9. Domowe Przedszkole -Białystok

  DOMOWE PRZEDSZKOLE – JOTES

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Domowe Przedszkole -Białystok
  Ozonator Korona A 20 zakupiliśmy pod koniec kwietnia 2020 .Ozonator pracuje codziennie od poniedziałku do piątku wieczorami i naprawdę robi dobrą robotę . Powietrze rano jest super , aż chce się żyć :). Zauważyliśmy, że nawet jest mniej zachorowań . Raz pracował na weekend w domu, w którym miałem problem z molami spożywczymi i co ja nie robiłem , mole nie dały się wyeliminować . Wpuściłem na teren Korona 20 na 2 h i mola nie widzę do tej pory . Brawo Korona :).

 10. Ozonator Korona A20 - sprzęt niezawodny i prosty w obsłudze

  Gabinet Stomatologiczny Barbara Pietrzak-Bilińska

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator zakupiony na wiosnę 2020z przeznaczeniem do dezynfekcji pomieszczenia gabinetu stomatologicznego. Sprzęt bardzo wydajny i łatwy w obsłudze, z właściwą instrukcją i opisem na stronach internetowych. Działa niezawodnie, zaletą jest – po nastawieniu czasu ozonowania – jednoprzyciskowa obsługa. Generator łatwy w przenoszeniu i podłączaniu, trochę więcej uwagi wymaga poprowadzenie rury dodatkowej, jest bowiem dość sztywna.

 11. Ozonator Korona A20

  Profesjonalne DDD

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Zakupiliśmy ozonator wiosną 2020. Używamy go do ozonowania i dezynfekcji pomieszczeń o dedykowanej kubaturze. Sprawdza się idealnie. Sprzęt jest łatwy w obsłudze, niezawodny. Osiąga wymagane stężenia. Jest lekki łatwy w transporcie i wykonany naprawdę solidnie. POLECAM.

 12. Ozonator Korona A20

  Gabinet stomatologiczny

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator Korona A20 spełnia nasze oczekiwania w gabinecie stomatologicznym. Jest używany codziennie. Ozonator łatwy w obsłudze. Przydatny qijest wmontowany timer, który ułatwia użytkowanie. Polecam

 13. Korona A 20 Zdrowy Dom

  Małgorzata Szafran

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Jestem posiadaczką Ozonatora powietrza Korona A 20 Zdrowy Dom, który działa bez zarzutu. Super oczyszcza powietrze w moim domu i w samochodzie, łatwy w obsłudze i niezawodny. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie daje Ozonator. Uważam, iż zakup Ozonatora był trafiony i spełnił moje oczekiwania.

 14. Generator ozonu potrzebny na codzień i niezbędny w czasie pandemii

  Dziekońscy P.H.U. Małgorzata Dziekońska

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Generator ozonu w działalności gospodarczej w branży hotelowej i pokrewnej okazuje się niezbędnym wyposażeniem. Przed wznowieniem działalności gospodarczej jeszcze w okresie ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa zastanawialiśmy się, jak zabezpieczyć dodatkowo gości naszego hoteliku czyli poza normalnymi procedurami w zakresie zachowania zasad higieny. Przeanalizowaliśmy różne procedury i urządzenia stosowane w branży i obecne na rynku, w tym ozonowanie pomieszczeń, gdyż ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych (działanie 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze, niż chloru). W naszym „rankingu” zdecydowanie czołową pozycję uzyskało Laboratorium naukowo – wdrożeniowe KORONA Wojciech Luft z Piotrkowa Trybunalskiego Wybraliśmy generator ozonu Korona A 20 „Zdrowy Dom” o wydajności 20 gramów ozonu na 1 godzinę. Ponadto producent zapewnia serwis techniczny, szkolenie, 5-cio letni okres gwarancyjny oraz niezbędne i potrzebne akcesoria. Urządzenie przenośne, nieduże, łatwe w obsłudze i z tzw. timerem, na którym można ustawić pożądany czas ozonowania. Dla ułatwienia sobie pracy zwymiarowałem pomieszczenia w naszym hoteliku i opracowałem dla nich tabelę czasów ozonowania.

  Autor:
  DZIEKOŃSCY P.H.U. Małgorzata Dziekońska

 15. Ozonator Korona A20

  Przemek Jackowski

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Bardzo dobry ozonator. Solidnie zrobiony, na pewno będzie długo służył. Prosty w obsłudze. Daje dobre rezultaty, czuć różnicę w pomieszczeniu po jego użyciu. Szczerze polecam.

 16. Ozonator A

  Prestige

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Zakupiliśmy ozonator wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft.
  Ozonator świetnie się sprawdza w naszej firmie prosty w obsłudze oraz niezawodny. Po użyciu powietrze czyste i pachnące 🙂 a do tego bezpieczne od wirusów i bakterii.

 17. Ozonator Korona A20 przydatna rzecz w dzisiejszych czasach.

  P.P.H.U. „ELIAX” ELIASZ WIWATOWSKI

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Kupiliśmy Koronę A20 na początku roku, do odświeżania , dezynfekcji pomieszczeń biurowych i samochodów . Urządzenie sprawdza się świetnie, a w obecnej sytuacji na świecie jest niezbędne do funkcjonowania nie jednego przedsiębiorstwa .Ozonator Korona A 20 jest prosty w użyciu,nie zajmuje dużo miejsca a efekty są zadowalające(czuć oczyszczone powietrze). Jego ergonomiczny kształt pozwala na łatwość w przetransportowaniu z jednego miejsca do drugiego np. filii firmy. Polecamy!

 18. Jak skutecznie pozbyć się zapachu Xylamitu

  Jarosław Hermanowski

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Od 40 lat mam drewniany domek „Brda” na działce, z którego korzystam od wczesnej wiosny do późnej jesieni. I od 40 lat nie mogłem pozbyć się charakterystycznego zapachu w domku, którym również przesiąkały wszystkie rzeczy. Po każdym powrocie do domu, dla wszystkich było oczywiste, że ktoś był na działce. Zapewne podstawową przyczyną uciążliwego zapachu był Xylamit, którym były zabezpieczone belki konstrukcyjne (i na szczęście tylko one, bo kto wtedy wiedział, że jest on trujący!). Próbowałem różnych metod i wszystkie były nieskuteczne. W 2020 r. , jako ostatnią deskę ratunku, zakupiłem ozonator Korona A 20 Zdrowy Dom i stała się rzecz niewiarygodna, po kilkukrotnym ozonowaniu zapach znikł i nie powrócił! Gorąco polecam!

 19. Najlepszy sprzęt w swojej klasie

  Ekocleaning.pl

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Zakupiliśmy łącznie dwa ozonatory A20, które wraz z bratem użytkowaliśmy w dwóch różnych działalnościach (komis samochodowy oraz firma sprzątająca). Po półtorej roku użytkowania mogę stwierdzić, że sprzęt wart jest swoich pieniędzy. Wydajność mierzona każdorazowo za pomocą miernika Draeger x-am 5000 ozone, pomimo upływu czasu trzyma swoje parametry. Prosta obsługa i solidna konstrukcja. Z żalem odsprzedałem dalej, jednak bez strachu o wsparcie producenta, gdyż te okazało się na najwyższym poziomie. Gdyby nie przestój w branży trzymałbym go dla siebie, ponieważ od czasu do czasu odświeżałem swoje mieszkanie czy samochód. Testowałem ozonatory innych polskich marek i początkowo byłem bardzo zadowolony, gdyż szybciej udawało mi się osiągnąć wymagane stężenie. Pozornie. Przeczytałem na stronie firmy Korona, że ozonatory płytkowe zakłamują poziom stężenia wyświetlany na mierniku, więc skontaktowalem się w tej sprawie z serwisem Draegera, który potwierdził tą informację załączając specyfikację sensora wraz z odchyleniami. Każdy może to sprawdzić. Polecam, zakup na lata

 20. skuteczna dezynfekcja i nie tylko

  Ambria

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Firma Ambria zakupiła łącznie dwa ozonatory Korona A40 i użytkujemy je od kwietnia 2020. Ozonatory były zakupione, głównie z myślą dezynfekcji pomieszczeń. Przeprowadziliśmy już wiele sesji ozonowania wewnątrz firmy, ale również świadcząc usługi na zewnątrz tj. szkoły, przedszkola, sale interesantów w publicznych placówkach, biura, mieszkania, magazyny.
  Generatory sprawdzają się bardzo dobrze. Zakupionymi przez nas modelami można dokonać szybkiej i skuteczne dezynfekcji, ale również dobrze sprawdziły się jako deodoryzatory w pomieszczeniach gdzie były palone papierosy, a nawet sprawnie usunęły z pomieszczenia „inwazje pająków” na wiosnę.
  Maszyny bardzo drogie, ale warte tych pieniędzy, w końcu jakość kosztuje.
  Polecam

 21. dezynfekcja i nie tylko

  Ambria

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Firma Ambria zakupiła ozonatory Korona A20 i użytkujemy je od kwietnia 2020. Ozonatory były zakupione, głównie z myślą dezynfekcji pomieszczeń. Przeprowadziliśmy już wiele sesji ozonowania wewnątrz firmy, ale również świadcząc usługi na zewnątrz tj. szkoły, przedszkola, sale interesantów w publicznych placówkach, biura, mieszkania, magazyny.
  Generatory sprawdzają się bardzo dobrze. Zakupionymi przez nas modelami można dokonać szybkiej i skuteczne dezynfekcji, ale również dobrze sprawdziły się jako deodoryzatory w pomieszczeniach gdzie były palone papierosy, a nawet sprawnie usunęły z pomieszczenia „inwazje pająków” na wiosnę.
  Maszyny bardzo drogie, ale warte tych pieniędzy, w końcu jakość kosztuje.
  Polecam

 22. Generator A-20 Zdrowy Dom

  radziszewski.slawomir

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Doskonałe urządzenie. Bardzo proste w obsłudze. Elastyczne zastosowanie do pomieszczeń, samochodów itd. Efekt bardzo widoczny.
  Polecam wszystkim którzy chcą mieć gwarancję dezynfekcji i nie tylko. Jest to ważne szczególnie dzisiaj, gdzie wiele branż musi zapewnić bezpieczeństwo swoich usług.
  Super Super Super !!!! Jestem bardzo, bardzo zadowolony i polecam serdecznie.
  Z poważaniem Sławek Radziszewski z Zakopanego

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Pole "Nazwa" oznacza nazwę firmy lub imię i nazwisko osoby wystawiającej opinię.

Zaufali nam m.in:

Jaki ozonator wybrać?