Ozonator powietrza (generator ozonu) Korona A 20 Zdrowy Dom

Ozonator powietrza (generator ozonu) Korona A 20 Zdrowy Dom

Najchętniej kupowany ozonator powietrza produkowany przez nasze laboratorium. Urządzenie o świetnym stosunku ceny do wydajności i jakości mogące ozonować efektywnie pomieszczenia do 80 metrów kwadratowych. Dołączenie rury do transportu ozonu umożliwia ozonowanie kanałów wentylacyjnych.

Gwarancja bezwzględna – 5 lat. Przeczytaj o płatności ratalnej/leasingu tutaj.

4 059,00 

483 w magazynie

Dostępny

Aby przeczytać czym różnią się nasze ozonatory od konkurencyjnych (o wiele tańszych) proszę kliknąć poniższy przycisk:

Co nas wyróżnia?
Prosty Leasing/Raty
(2 opinie klienta)

Przydatne akcesoria

Poniższe akcesoria do ozonowania znajdują się w dedykowanej zakładce przydatne akcesoria. Wystarczy kliknąć powyższy link lub znaleźć tę zakładkę w zakładce Uwagi ogólne - górne menu. Ewentualnie skorzystać z oferty poniżej:

221,40 

497 w magazynie

270,60 

495 w magazynie

Towar wysyłamy na własny koszt kurierem DHL w ciągu 2 dni od zapłaty lub potwierdzenia przyjęcia zamówienia (płatność odroczona dla instytucji publicznych).

Zastosowanie – amatorskie, półprofesjonalne, do dezynfekcji, deakaryzacji, dezodoryzacji kubatur do 200 m³ (80 m² o wysokości ± 2.5 m), biur, mieszkań, domów, pokoi hotelowych, archiwów, gabinetów stomatologicznych, pokoi lekarskich, poczekalni, sal chorych, samochodów, przyczep, kamperów, itp.; generator ozonu posiada krócieć skierowany do góry (nie ma potrzeby stawiania aparatu na podwyższeniu) z możliwością montażu rury do transportu ozonu; wyłącznik czasowy w zakresie od 1 minuty do 99 godzin; ozonator nie zawiera zbędnych, elektronicznych gadżetów mogących być źródłem awarii.

Napięcie zasilania – 230 VAC/50 Hz lub przy pomocy przetwornicy dostępnej w naszej firmie z gniazda zapalniczki 12 V
Pobór mocy – 150 W
Bezpiecznik – 2 A
Kontrolery – podświetlany włącznik/wyłącznik 230 VAC, dioda zasilania, dioda pracy (ozonowania), bezpiecznik, timer
Gaz zasilający – otaczające powietrze
Metoda wytwarzania ozonu – ciche wyładowania koronowe, technologia własna (lampy stalowo-szklane powlekane stopem platyny z irydem są produkowane w naszym laboratorium)
Chłodzenie (rozprowadzanie ozonu) – wentylator metalowy, niekorodujący, na łożyskach; plastykowe, tanie wentylatory ozon degraduje
Wymiary – 210/500/300 mm
Waga – 9 kg
Obudowa – galwanizowana stal dwukrotnie malowana proszkowo
Gwarancja bezwzględna (niezależna od liczby przepracowanych godzin) – 5 lat
Wydajność – 20 g ozonu/h (20 000 mg/h)
Czas pracy ciągłej – bez limitów
Certyfikat – CE

Przykładowe referencje

Wszystkie referencje dostępne są w zakładce "Referencje" - górne menu

ROBO WASH CENTER

Firma Robo Wash Center z siedzibą w Warszawie nabyła sukcesywnie w latach 2008-2013 generatory ozou Korona A auto-hotel (sumarycznie 15 sztuk).
Ozonatory posiadają parametry zgodne ze specyfikacją, sprawują się dobrze, serwisy są realizowane terminowo i rzetelnie.

Polecamy tę firmę jako rzetelnego partnera handlowego i producenta oryginalnie polskich generatorów ozonu

2013 rok - Sieć obiektów mycia i sprzątania samochodów „ROBO WASH CENTER
ROBO WASH CENTER

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

pgnig

Informujemy, iż zakupiliśmy od firmy Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft ozonator Korona A 40.

Generator ozonu działa bezawaryjnie, osiąga podaną w specyfikacji wydajność – 40 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako polskiego producenta generatorów ozonu, opartych na unikatowej technologii lamp szklano-platynowych.

03.01.2018 - PGNiG - Ireneusz Wilczek - Dyrektor Oddziału
PGNiG

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

toyota

Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o. stosuje ozonator samochodowy o wydajności 40 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft.

Zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia z uwagi na inną niż powszechnie stosowana technologię wytwarzania ozonu. Ozonatory „Korona” nie są oparte na awaryjnej technologii płytek ceramicznych mogących powodować szkody w aucie.

Generator ozonu firmy „Korona” nie wymaga żadnych serwisów ani wymiany części. Umożliwia ozonowanie dwóch aut jednocześnie.

Polecamy firmę „Korona” jako polskiego producenta ozonatorów samochodowych opartych na własnej technologii.

14.06.2018 - Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o. - Tomasz Urbaniak - Kierownik Serwisu Mechanicznego
Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o.o.

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

ibis

Hotel ibis Styles Bielsko-Biała zakupił ozonator wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft.

Używany jest do dezynfekcji, dezynsekcji, usuwania zapachu dymu papierosowego, perfum oraz innych niepożądanych zapachów w pokojach hotelowych i innych pomieszczeniach.

Na zakup od firmy „Korona” zdecydowaliśmy się z uwagi na inną niż powszechnie stosowana metodę wytwarzania ozonu – ozonator firmy „Korona” nie jest oparty na technologii płytek ceramicznych, która jest awaryjna i może skutkować pożarem.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako producenta ozonatorów hotelowych opartych na własnej technologii

24.05.2018 - Hotel IBIS Styles - Wojciech Michalik - Kierownik ds. Eksploatacji Technicznej
Hotel IBIS Styles

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

żłobek Słonik

Zakupiliśmy ozonator wyprodukowany i dostarczony przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona Wojciech Luft do obiektów:

 • Żłobek Słonik w Pełczynie
 • Żłobek ENEDUE w Lublinie
 • Żłobek Och BOBO w Lublinie
 • Żłobek Tuli TYTUŚ w Dysie

Urządzenie włączamy w salach dla podopiecznych codziennie wieczorem na około półtorej godziny. Nie wietrzymy pomieszczeń po ozonowaiu – ozon w ciągu nocy zdąży się rozłożyć do tlenu którym oddychamy.

Na zakup z firmy „Korona” zdecydowaliśmy się z uwagi na inną niż powszechnie stosowana technologię wytwarzania ozonu. Ozonatory „Korona” nie są oparte na technologii płytek ceramicznych. Takie płytki wytwarzają duże ilości szkodliwych substancji (wielotlenki azotu) co wyklucza ich stosowanie w takich miejscach jak nasze placówki.

Użycie ozonatora „Korona” w naszych żłobkach przyczyniło się do spadku liczby nieobecności dzieci z powodu chorób o około 80%.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako polsiego producenta ozonatorów opartych na własnej technologii lamp szklano-platynowych.

2019 rok - żłobki: Słonik, ENEDUE, Och BOBO oraz Tuli TYTUŚ - mgr Aneta Rosłan - Dyrektor
żłobek Słonik

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

Przedszkola Niepubliczne Bajka

W 2014 roku zakupiliśmy ozonatory wyprodukowane i dostarczone przez Laboratorium naukowo-wdrożeniowe Korona do obiektów:

 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Warszawie przy ul. Kondratowicza 18 lok 417
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Warszawie przy ul. Radziwie 7 lok. U 9
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Bartągu przy ul. Chabrowej 22
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Bartągu przy ul. Tęczowy Las 1
 • Przedszkola Niepublicznego Bajka w Jarotach przy ul. Stawigudzkiej 8c lok. B

Użycie ozonatorów „Korona” w naszych placówkach zmniejszyło w znaczący sposób liczbę nieobecności dzieci z powodu chorób.

Polecamy Laboratorium „Korona” jako rzetelnego partnera handlowego z którym współpracujemy od 2014 roku.

05.11.2019 - Przedszkola Niepubliczne Bajka - Andrzej Czapczuk - Właściciel
Przedszkola Niepubliczne Bajka

Kliknij zdjęcie aby powiększyć

Ozonator powietrza – zastosowanie

Poniżej opisane zostaną dwa najpopularniejsze zastosowania ozonatora Korona A 20 Zdrowy Dom – ozonowanie wnętrz samochodów, klimatyzacji oraz ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych. Oczywiście ozonowane są również biura, siłownie, przedszkola, żłobki, hotele, domy weselne i inne duże kubatury. Pominiemy jednak szczegółowy opis tych zastosowań ozonatorów – cel ozonowania powietrza w tych branżach jest tożsamy z opisanymi poniżej.

Ozonator powietrza samochodowy

Na zakup ozonatora w celu ozonowania aut decydują się osoby indywidualne, ale również firmy posiadające duże floty samochodów – firmy taksówkarskie, ubezpieczeniowe, firmy zajmujące się sprzedażą samochodów używanych i inne.

Ozonator samochodowy usunie niepożądane zapachy z wnętrza samochodu, a nie tylko je zamaskuje. Poprzez ozonowanie, pozbędą się Państwo zapachu dymu po papierosach, perfumach, rozlanych płynach, zapachów odzwierzęcych. Nasze ozonatory są przystosowane do ozonowania wnętrz tuż po myciu tapicerki – nie trzeba czekać na jej wyschnięcie.

Ozon nie tylko zdezynfekuje wnętrze samochodu ale również kanały klimatyzacji, parownik. W ten sposób usunięte zostaną bakterie i grzyby z całej kubatury auta. Powietrze w samochodzie stanie się wolne od chorobotwórczych zarazków, poprawi się komfort podróżowania.

Ozonator powietrza Korona A 20 Zdrowy Dom pozwala na ozonowanie w stosunkowo krótkim czasie nie tylko samochodów osobowych, ale również większych kubatur – ciężarówek, naczep, przyczep kempingowych, pociągów, autobusów, tramwajów, itp.

Ozonator powietrza domowy

Ozonator domowy służy do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych. Ozonowanie usunie niepożądane zapachy, a nie tylko je zamaskuje – np. zapachy po papierosach, odzwierzęce, zapach w kuchni nagromadzony przez lata użytkowania nieusunięty przez okapy kuchenne.

Poprzez ozonowanie, usunięte zostaną z powietrza chorobotwórcze zarazki – bakterie, wirusy, grzyby i ich przetrwalniki. Równocześnie przeprowadzona zostanie deakaryzacja – likwidacja alergenów wziewnych i kontaktowych (ozonowanie sypialni alergików).

Ozon utleni formaldehydy i ftalany obecne w mieszkaniach w lakierach, farbach, tworzywach sztucznych.

2 opinie dla Ozonator powietrza (generator ozonu) Korona A 20 Zdrowy Dom

5 gwiazdek
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
Powered by Customer Reviews plugin
 1. OZONATORY

  FIRMA USŁUGOWA BATER ROBERT MOTYL

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  FIRMA USŁUGOWA BATER ZAJMUJEMY SIĘ PROFESJONALNIE SPRZĄTANIEM I DEZYNFEKCJĄ. DZIAŁAMY JUŻ 25 LAT. ZAWSZE DBAMY O JAKOŚĆ WYKONYWANYCH USŁUG DLATEGO KORZYSTAMY TYLKO ZE SPRZĘTU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, A TAKIM SĄ OZONATORY KORONAOZON. ZARÓWNO A20 JAK I A40 SPRAWDZILIŚMY W RÓŻNYCH WARUNKACH, PRACOWAŁY W BIURACH ,SKLEPACH, OBIEKTACH SPORTOWYCH. MOŻEMY Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ POLECIĆ FIRMĘ KORONAOZON I ICH SPRZĘT, SAMI ZRESZTĄ TEŻ BĘDZIEMY ZWIĘKSZAĆ NASZĄ BAZĘ SPRZĘTOWĄ I LICZYMY OCZYWISCIE NA KORONAOZON

 2. Korona A 20 Zdrowy Dom - nie tylko do domu!

  Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Styczeń

  zweryfikowanyZweryfikowany zakup

  Ozonator Korona A 20 Zdrowy Dom kupiłem w ubiegłym roku, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów w piwnicy. Efekt wystąpił już po pierwszym 12-godzinnym ozonowaniu. W tej chwili wykorzystuję urządzenie do ozonowania gabinetu. Sprzęt jest solidny i niezawodny. Polecam wszystkim, którzy rozważają zakup!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane są oznaczone symbolem *. Pole "Nazwa" oznacza nazwę firmy wystawiającej opinię lub Imię i Nazwisko autora opinii.

Nasi partnerzy

Formularz kontaktowy