Ozonator powietrza przemysłowy (generator ozonu) Korona A 100 PRO

Ozonator powietrza przemysłowy (generator ozonu) Korona A 100 PRO

Średniej wydajności (100 g ozonu na godzinę pracy aparatu) generator ozonu skonstruowany z myślą o usługodawcach. Łatwy do przeniesienia, z programowalnym czasem startu i długości pracy, z podłączonymi rurami do transportu ozonu sprosta podstawowym wymaganiom.

17 000,00 

499 w magazynie

Rata już od: 472,22 zł Sprawdź

Dostępny

Aby przeczytać czym różnią się nasze ozonatory od konkurencyjnych (o wiele tańszych) proszę kliknąć poniższy przycisk:

Co nas wyróżnia?

Przydatne akcesoria

Poniższe akcesoria do ozonowania znajdują się w dedykowanej zakładce przydatne akcesoria. Wystarczy kliknąć powyższy link lub znaleźć tę zakładkę w zakładce Uwagi ogólne - górne menu. Ewentualnie skorzystać z oferty poniżej:

221,40 

439 w magazynie

180,00 

386 w magazynie

Zastosowanie – profesjonalne, do dezynfekcji, deakaryzacji i dezodoryzacji powierzchni biurowych, pomieszczeń użyteczności publicznej (dworce, hale widowiskowe, sportowe), magazynów, hal fabrycznych, produkcyjnych, restauracji, płaskich magazynów zboża i innych płodów rolnych (warzywa, owoce miękkie), chlewni, kurników; timer (wyłącznik czasowy) do 99 godzin pracy ciągłej; możliwość podłączenia rur do przesyłania ozonu (specjalistyczna, odporna na ozon, przetestowana w naszym laboratorium rura dostępna jest w naszej firmie); brak elektronicznych, niepotrzebnych gadżetów zmniejsza awaryjność.

Napięcie zasilania – 230 VAC/50 Hz
Pobór mocy – 550 W
Bezpiecznik – 4 A
Kontrolery – podświetlany włącznik/wyłącznik 230 VAC, diody zasilania, diody pracy (ozonowania), bezpiecznik, 2 sztuki timerów (programowalny czas do załączenia, rozpoczęcia ozonowania oraz programowalny czas pracy, ozonowania) – zakres do 99 godzin
Gaz zasilający – otaczające powietrze
Metoda wytwarzania ozonu – ciche wyładowania koronowe, technologia własna (lampy stalowo-szklane powlekane stopem platyny z irydem są produkowane w naszym laboratorium)
Chłodzenie (rozprowadzanie ozonu) – wentylatory metalowe, niekorodujące, na łożyskach; plastykowe, tanie wentylatory ozon degraduje
Wymiary – 570/560/350 mm
Waga – 20 kg
Obudowa – stal nierdzewna INOX (spełnia normy HACCP)
Gwarancja bezwzględna (niezależna od liczby przepracowanych godzin) – 3 lata
Wydajność – 100 g ozonu/h (100 000 mg/h)
Czas pracy ciągłej – bez limitów
Certyfikat – CE

Ozonator przemysłowy

Służy do dezynfekcji, dekontaminacji powietrza w zakładach przemysłowych, przetwórczych jak również atmosfery dworców, sal gimnastycznych i innych miejsc użyteczności publicznej, np. hale lotnisk, przejścia podziemne. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest powietrze wolne od chorobotwórczych zarazków ozon wytwarzany przez generator ozonu „spali” bakterie, wirusy, usunie grzyby, roztocze. Jasne jest, że przebiegnie również dezynfekcja powierzchni, wyposażenia, narzędzi podłóg, itp. Ozonowanie wypiera skutecznie chemiczne środki pozostawiające odpady do kosztownej utylizacji. Ozon jest ekologiczny, rozkłada się do czystego tlenu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ozonator powietrza przemysłowy (generator ozonu) Korona A 100 PRO”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Pole "Nazwa" oznacza nazwę firmy lub imię i nazwisko osoby wystawiającej opinię.

Zaufali nam m.in: