Ozonator do domu

Jaki ozonator wybrać do mieszkania, domu?

Generator ozonu Korona A 20 „Zdrowy dom”

Ozonator do domu

Ozonator domowy to taki, który będziemy używali do własnych celów, do poprawy higieny warunków bytowych w mieszkaniu, usunięcia alergenów.

Ozon, powszechnie znany dzięki dziurze ozonowej jest gazem o wysokim potencjale utleniającym. Utlenianie to powolne spalanie. Ozon więc „spala” drobnoustroje (grzyby, bakterie, wirusy) oraz dezaktywuje alergeny (również je utlenia, spala) do postaci nieszkodliwej dla organizmu ludzkiego. Regularne zabiegi ozonowania znacznie wpływają na poprawę jakości powietrza w domu, a co za tym idzie na poprawę zdrowia – zwłaszcza wśród alergików.

Ozon niszczy bakterie, grzyby, wirusy, alergeny, szkodniki (na przykład pchły, pluskwy, korniki) w mieszkaniach.

Ozon usunie niepożądane zapachy z domu (stęchlizna, dym papierosowy, zapachy pochodzące od zwierząt, itd.)

Generator ozonu Korona A 20 „Zdrowy dom” – podstawowy ozonator powietrza do domu
“Zdrowy dom” to najbardziej uniwersalny przedstawiciel serii generatorów ozonu do ozonowania otaczającego powietrza. Ozonator domowy sprzedany w liczbie kilku tysięcy.

Oprócz ozonowania mieszkań, może być również wykorzystywany do ozonowania klimatyzacji oraz wnętrz pojazdów – ozonowanie trwa mniej niż pół godziny (auto osobowe).

Generator ozonu Korona A 20 „Zdrowy dom” ma króciec skierowany ku górze. Dlaczego? Ozon jest cięższy od powietrza, dlatego musi być wydmuchiwany jak najwyżej. Zapewniają to bardzo silne, metalowe wentylatory 120 mm. Drugim zastosowaniem takiego króćca jest możliwość montażu na nim rury (ø 110 mm; do nabycia w naszej firmie) i wsunięcie jej wylotu do domowego kanału wentylacyjnego – w kuchni, łazience, itd.

Nasi partnerzy

© 2018 Ozonatory Korona Polityka prywatności
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.