Ozonator do basenu

Ozonatory wody basenowej naszej produkcji są popularne w Polsce i zagranicą. Jesteśmy największym polskim producentem generatorów ozonu do basenu w konkurencyjnej cenie.

ozonator do basenu l 20 aquaswim

Ozonator do basenu Korona L 20 Aquaswim

Ozonator basenowy Korona L 20 Aquaswim

Ozonuje wodę basenową w basenach ogrodowych, krytych, oczkach wodnych z rybami lub bez. Ozonator wody do basenu Korona jest szczególnie zabezpieczony przed zmiennymi, ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. Ozonator wody basenowej Korona ma wbudowaną pompę powietrza (nie potrzebuje dodatkowych akcesoriów) oraz króciec do ewentualnego zasilania go tlenem w celu trzykrotnego zwiększenia jego wydajności. Ozonuje wodę w basenach o objętości do 80 000 L.

system ozonowania wody

Ozone Injection System Korona Water 60 w zakładzie przetwórstwa ryb

Mobilny system ozonowania wody w basenach Korona Water 60

Mobilny system ozonowania wody „Ozone Injection System Korona Water 60” z trzema zbiornikami kontaktowymi przystosowany do natychmiastowego działania.

ozonator tower m

Ozonator Korona L 400 Tower

Mobilny ozonator wody basenowej Korona L 400 Tower

Mobilny ozonator wody w basenach o wydajności 400 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia.

Systemy ozonowania w oczyszczaniu wody w basenach

Ozonowanie wody wyraźnie poprawia jej zapach, eliminuje smak chloru oraz mętne zabarwienie charakterystyczne dla wody chlorowanej. Do ozonowania wody w basenach, dezynfekcji basenów używa się przemysłowych generatorów ozonu z układami zwężkowymi, koncentratorami tlenu, pompami, zbiornikami kontaktowymi.
Nasze systemy ozonowania używane są w basenach publicznych, basenach hotelowych, basenach ogrodowych (przydomowych), ośrodkach spa, basenach termalnych.
Systemy oczyszczania wody basenowej naszej produkcji są głównie zainstalowane w Polsce jednakowoż kilka takich instalacji działa w Niemczech i Austrii.

Ozonatory wody basenowej Korona

Zapewniamy prawidłowy dobór urządzeń do ozonowania wody.
Ustalamy najlepsze parametry wymiany masy ozon – woda basenowa na podstawie badań we własnym laboratorium. Powoduje to minimalizację kosztów i maksymalizację nasycenia ozonem wody w basenach.

Cechuje nas partnerskie podejście do klientów; bez zbędnych „papierowych” formalności i kaucji, chętnie wypożyczymy ozonatory wody basenowej do testów.

Oczywiście, wykonujemy montaże systemów ozonowania wody w basenach.

 

Nasi partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.