Oliwa ozonowana

Jesteśmy największym polskim producentem oliwy ozonowanej. Przy produkcji, ozonowaniu stosujemy własne, autorskie rozwiązania techniczne oraz procedurę stosowaną przy produkcji leków.

Oliwa ozonowana – polski producent

Wytwarzana przez naszą firmę ozonowana oliwa z oliwek ma potwierdzone analitycznie i powtarzalne statystycznie stężenie ozonku (1,2,4 trioksolan). Zapewnia ono pożądane własności tej substancji oraz gwarantuje jej trwałość. Stosując metody statystyczne, analitycznie jest badane stężenie ozonku, aby uczynić zadość procedurom stosowanym przy produkcji leków. Przy przechowywaniu w warunkach domowych oliwa ozonowana utrzymuje swe własności przez 24 miesiące. Nasza oliwa ozonowana posiada wszelkie wymagane prawem europejskim badania i certyfikaty.

Oliwa ozonowana – cena

Aby zamówić naszą oliwkę ozonowaną – prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

Cena oliwy ozonowanej 50 ml z atomizerem: 21 zł brutto

Cena oliwy ozonowanej 100 ml z atomizerem: 32 zł brutto

Cena oliwy ozonowanej 200 ml: 48 zł brutto

W porównaniu z produktami amerykańskimi i niemieckimi (naszą konkurencją) cena naszej oliwy ozonowanej jest niewygórowana. Oferujemy najwyższej klasy produkt – oliwę ozonowaną o świetnym stosunku ceny do jakości. Przy hurtowych zamówieniach firm farmaceutycznych i kosmetycznych możliwość negocjacji ceny. Oczywiście, cena oliwy ozonowanej jest uzależniona od zamówienia, jego powtarzalności.

Oliwa ozonowana

Oliwa ozonowana naszej produkcji

Oliwka ozonowana – skuteczność potwierdzona badaniami naukowymi

Badania naukowe dowiodły, że ozon ma właściwości wiązania się z tłuszczami. Tworzy substancje, które pod wpływem wody uwalniają wolny tlen. Najlepszym tłuszczem, z którym można związać ozon jest oliwa z oliwek (extra virgin) tłoczona na zimno. Oliwa taka ma duże znaczenie w kosmetologii i dermatologii będąc podstawą wielu preparatów chroniących skórę i zabezpieczających ją przed starzeniem. Właściwości oliwy z oliwek znali już starożytni. Rytualne namaszczanie oliwą oprócz kontekstu religijnego i obrzędowego miało na pewno derywaty zdrowotne. Zawiera ona m.in. ponad 80% jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, witaminę E, polifenole pochodzenia roślinnego.

Nasza firma wiążąc ozon produkowany z medycznego tlenu z najwyższej jakości oliwą kreteńską Extra Virgin wytwarza naturalnego pochodzenia, dobroczynny dla cery, jałowy i trwały preparat.

Jak działa oliwa ozonowana?

Nośniki ozonu w oliwie ozonowanej – ozonki są całkowicie nieszkodliwe, są stabilnymi składnikami, które nie ulatniają się z czasem. Ich struktura umożliwia im przenikanie do najgłębszych partii skóry i pozytywne oddziaływanie na komórki. Działanie ozonków polega na umożliwieniu i intensyfikacji poszczególnych reakcji chemicznych z udziałem najważniejszego dla regeneracji i obrony komórek pierwiastka – tlenu. Dzięki właściwościom utleniającym ozonki dają potężny zastrzyk energii.

Oliwka ozonowana – zastosowanie

Oliwa ozonowana jest prosta w użyciu, łatwo przenika do głębokich warstw skóry. Pod wpływem naturalnej wilgoci skóry, potu uwalniają się z niej substancje czynne biologicznie, które działają ochronnie, natleniająca i rewitalizująco. Jednoczesne, niszczące drobnoustroje właściwości ozonu powodują, że ozonowana oliwa może być stosowana za­równo do poprawiania wyglądu zdrowej skóry, jak i do leczenia oraz łagodzenia różnych jej zmian chorobowych, takich jak: opryszczka, oparzenia słoneczne, odczyny po radioterapii, otarcia kikutów kończyn przez leje protez, rany, odleżyny, zmiany łuszczycowe, zapalne i owrzodzenia. Stanowi ona również doskonały środek do profilaktyki zakażeń stóp.

Oliwa ozonowana – dokumenty

Oliwa ozonowana „OlivOzoneOil” – ulotka informacyjna

Producent:

Laboratorium naukowo-wdrożeniowe „Korona”

Wojciech Luft

Wymagane prawem certyfikaty i wyniki badań:

Karta charakterystyki ozonowanej oliwy

Deklaracja REACH

Nasi partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.