Generator ozonu opinie

Generatory ozonu – opinie mikroprzedsiębiorstw i dużych firm

Referencje które zamieściliśmy na stronie potwierdzają naszą dobrą opinię wśród Klientów „małych” i „dużych”. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży “ozonu”, kierunkowe wykształcenie, ale też i praktyka, pozwalają na udzielanie Klientom – amatorom porad odnośnie wyboru właściwego generatora ozonu i sposobu jego stosowania.

Opinie zakładów przemysłowych odnośnie naszych generatorów ozonu

Zakłady przemysłowe, przetwórcze, oczyszczalnie wody, ścieków korzystają z naszej wiedzy, doświadczenia i dokonań naukowych. Wykonujemy badania w naszym laboratorium służące właściwemu doborowi generatora ozonu i sposobu wymiany masy (rozpuszczania ozonu w wodzie lub powietrzu); wypożyczamy generatory ozonu celem badań u Klienta w miejscu docelowym pracy układu ozonującego. Stąd dobra opinia o fachowości i elastyczności naszej firmy i dobra opinia również o właścicielach i technikach – pracownikach naszej firmy. Oczywiście, zależy nam na zysku, lecz nie za wszelką cenę. Klienci docenili to, że staramy się aby nie przewymiarowali instalacji – oszczędzają tym samym własne pieniądze.

Staramy się nie zmarnować tego co przez 135 lat działalności firmy „Luft” nasi pradziadowie, dziadkowie i ojcowie stworzyli. Nadmieniamy, że branża chemiczna i metalowa były podstawą działalności Luftów. Kontynuujemy tradycję dobrego rzemiosła, nauki i handlu.

Nasi partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.