Generator ozonu

Generator ozonu Korona - solidność potwierdzona licznymi referencjami. Jesteśmy największym polskim producentem profesjonalnych generatorów ozonu. Konstruujemy i sprzedajemy ozonatory oparte na własnej, unikatowej technologii.

Zaufali nam między innymi:

grupa azoty
pgnig
ihar
łowicz
okrasa
dobosz

Generatory ozonu oparte na własnej technologii

Serca generatorów ozonu – lampy cichych wyładowań koronowych produkujemy w naszym laboratorium. Wytwornice ozonu są własnej konstrukcji i własnej produkcji! Nie produkujemy generatorów ozonu opartych na awaryjnych płytkach ceramicznych. Więcej informacji o zasadzie działania naszych generatorów, porównanie z urządzeniami konkurencji są w zakładce: „Zasada działania naszych ozonatorów”.

Profesjonalne generatory ozonu Korona – gwarancja solidności i bezawaryjnej pracy

Nasz ozonator pracuje bezawaryjnie w firmie „Ovopol” przez ponad 6 lat bez godziny przerwy. Tak! Przez 24 godziny na dobę, przez 6 lat.

Nasze urządzenia skonstruowane są w oparciu o dobrą praktykę inżynieryjną, fachowość i na podstawie badań we własnym laboratorium. Dzięki temu oferujemy generatory ozonu sprawdzone, bezawaryjne i o najlepszym stosunku ceny do wydajności na rynku światowym. Serwisy generatorów realizowane są natychmiast przez wykwalifikowaną kadrę techników. Na wszystkie produkowane przez nas generatory ozonu oraz osprzęt do ozonowania udzielamy minimum czteroletniej gwarancji. Na najpopularniejsze na rynku ozonatory powietrza – Korona A 20 „Zdrowy Dom” i Korona A 40 Standard udzielamy gwarancji pięcioletniej. Nasze ozonatory oparte są przede wszystkim o własną technologię i doświadczenie poparte wiedzą naukową i długoletnią praktyką w branży.

Urządzenia przedstawione na stronie www nie są jedynymi, które produkujemy. Konstruujemy profesjonalne ozonatory dla potrzeb naukowych, dla renomowanych uczelni. Wspomagamy prace naukowe i wykonujemy badania na zlecenie. Planowanie eksperymentów naukowych związanych z badaniami nad ozonem to standard w naszej działalności.

Wszystkie ozonatory naszej produkcji:

Generatory ozonu oparte na technologii płytek ceramicznych (ceramicznych elektrod wyładowań koronowych) – inżynieryjne nieporozumienie

Nie krytykujemy firm produkujących generatory ozonu oparte o płytki, elektrody ceramiczne. Ale … tego typu wytwornice ozonu są w powszechnej sprzedaży na aukcjach internetowych. Ceramiczna elektroda, płytka oczywiście wytwarza ozon, jednak taka płytka to produkt przeznaczony do montażu w amatorskich generatorach ozonu. Amatorskich! Ozonatory oparte na takiej technologii wymagają ciągłego czyszczenia. Działają bezawaryjnie w warunkach innych niż laboratoryjne (wskutek zanieczyszczeń oraz wilgotności niewiele przekraczających warunki standardowe może dojść do awarii, a nawet pożaru) tylko przez kilkaset godzin, wytwarzają w dużej ilości mogące szkodzić tapicerce, skórze w aucie wielotlenki azotu. Krótko mówiąc … to inżynieryjne nieporozumienie. Zabudować w obudowę płytki kupione na aukcji internetowej, skorzystać z instrukcji dostępnych na forach internetowych potrafi prawie każdy. Nie tędy droga.

Wydajność naszych generatorów ozonu – potwierdzona przez uczelnie i zakłady produkcyjne

Teraz najważniejsza sprawa. Wydajność ozonatorów czyli ilość ozonu produkowana na godzinę pracy urządzenia. Nasze generatory ozonu zostały przebadane przez polskie, państwowe uczelnie (zobacz zakładkę „Referencje”). Badania te potwierdziły we wszystkich przypadkach deklarowaną przez naszą firmę wydajność! Kupując nasze generatory ozonu masz pewność, że zapłaciłeś uczciwą cenę za najwyższej jakości produkt.

Niestety, nie ma w Europie akredytowanego laboratorium mogącego wydać zaświadczenie o badaniu wydajności ozonatora. Nasze laboratorium bezskutecznie ubiega się o taką akredytację od 4 lat. Nie ma norm dotyczących badania wysokich stężeń ozonu. Oczywiście, są normy dotyczące badania stężenia ozonu w powietrzu, w otaczającej nas atmosferze. Jednak stężenia ozonu wytwarzane przez ozonatory są kilkaset razy wyższe.

Wypożyczenie generatorów ozonu

Każdy, oferowany i sprzedawany generator ozonu można obejrzeć, przebadać, wypożyczyć na kilka dni celem sprawdzenia jego przydatności i jakości.

Zapraszamy do wizyty w naszej firmie i laboratorium

Laboratorium naukowo-wdrożeniowe „Korona” jest najstarszą firmą w Polsce i jedną z kilku w Europie produkujących profesjonalne generatory ozonu.

Ceny generatorów ozonu

Ceny naszych generatorów ozonu są wyjątkowo przystępne w porównaniu z konstrukcjami amerykańskimi i zachodnioeuropejskimi. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji ceny.

Nasi partnerzy

© 2019 Ozonatory Korona Dokumenty
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka prywatności.